.

.

Стаклен Чајник За Стомна Чајник Отпорен На Висока Температура Миризлив Чајник Тенџере За Подготовка Чај За Домаќинство Комплет Чај Загреан Стаклен Стомна Гарафа ?

Стаклен Чајник За Стомна Чајник Отпорен На Висока Температура Миризлив Чајник Тенџере За Подготовка Чај За Домаќинство Комплет

DEN 2103.84

Износ
Залиха

Совршен за подготовка и сервирање ладни или топли пијалоци, вода, вино, кафе, ладен чај, овошни сокови. Професионалните карактеристики го прават многу удобен и санитарен, а исто така е добар избор како подарок за загревање на куќата и роденден. Exti-drip spout, Лесен за истурање и лесен за чистење. Рачката е голема и удобна за држење. Погоден за употреба во затворени простории и на отворено. Одлично за собири, забави, скари. Задолжително за дома, канцеларија, ресторани, барови, базени. Овој стомна може да се користи за многу видови пијалоци од вода, ладна/топла вода, ладен чај и овошни сокови итн. Совршен за подготовка и сервирање ладни или топли пијалоци, вода, вино, кафе, ладен чај, овошни сокови. Професионалните карактеристики го прават многу удобен и санитарен, а исто така е добар избор како подарок за загревање на куќата и роденден. Exti-drip spout, Лесен за истурање и лесен за чистење. Рачката е голема и удобна за држење. Погоден за употреба во затворени простории и на отворено. Одлично за собири, забави, скари. Задолжително за дома, канцеларија, ресторани, барови, базени. Овој стомна може да се користи за многу видови пијалоци од вода, ладна/топла вода, ладен чај и овошни сокови итн. ●Лесно перете Ја Машината За миење Садови безбедна, но миењето раце е recommended.Name : Котел Сетматеријал : стакло1. Ве молиме проверете ја големината пред да ја купите. Поради рачно мерење, ќе има грешка од околу 0-1 см, ве молиме разберете2. Нема други производи освен производите во фотографиите на производот3. Ве молиме имајте предвид дека поради различни монитори, може да има мала разлика во бојата, ве молиме разберете.4. Горенаведените податоци се само за повикување. Големината се мери рачно. Секоја променлива може да биде различна. Ве молиме погледнете го вистинскиот производ. Благодарам.5. Ако најдете какви било проблеми со нашите производи, слободно контактирајте не преку е-пошта, ние ќе го решиме проблемот што е можно поскоро.6. Добредојдовте на вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.

Карактеристики

Производи во категоријата