.

.

LDCHNH 1200P Ендоскопска камера 2MP мини водоотпорна инспекциска камера 8mm USB Borescope ендоскоп за автомобили

LDCHNH 1200P Ендоскопска камера 2MP мини водоотпорна инспекциска камера 8mm USB Borescope ендоскоп за автомобили

DEN 3.33

Износ
Залиха

2.0 пиксели CMOS камера со висока резолуција. врска, лесна за поврзување и употреба. Мини големина, мала тежина, преносна употреба. 8 LED светла, прилагодлива осветленост. IP67 водоотпорен дизајн. 2.0 пиксели CMOS камера со висока резолуција. врска, лесна за поврзување и употреба. Мини големина, мала тежина, преносна употреба. 8 LED светла, прилагодлива осветленост. IP67 водоотпорен дизајн. 2.0 пиксели CMOS камера со висока резолуција. врска, лесна за поврзување и употреба.mini големина, мала тежина, преносна употреба.8 LED светла, осветленост прилагодлива.ip67 водоотпорен дизајн. Со вшмукување чаша за да се олесни инсталацијата на уредите на телефонот или на други места на површинскиот рамен уред Вградената батерија од 500m Ah може да биде 45 минути, преку напојувањето од 5 V до Work Support за фотоапарати и видео-снимање Phonevarious Accessoriesth направено од премиум материјали од истото место како ендоскопот, ќе биде алатка и корисна алатка за снимање на проблеми што ќе го откриете Во мрачната околина. Список на пакувања1 × Ендоскопеит е многу едноставен и удобен за употреба во тест -камерата. проверете ја конзервата.

Карактеристики

Производи во категоријата