.

.

Хекаса Браник Товар Заградата Компатибилен СО RV 4 Инчен Браник Монтирани Товар Кутија/Генератор Послужавник Поддршка Раце

Хекаса Браник Товар Заградата Компатибилен СО RV 4 Инчен Браник Монтирани Товар Кутија/Генератор Послужавник Поддршка Раце

DEN 1.00

Износ
Залиха

Може лесно да се монтира НА RV 4 Инчен Браник. Стегач цврсто до 4 инчен КВАДРАТНИ Р.в. браник, директно монтирани НА ОЕ браник, не е потребно дупчење или заварување. Заштедете време и енергија. Капацитетот на овој пар челични потпорни краци е 200 фунти. Споредете со дизајнот монтиран на кука, безбедно држете ја кутијата за товар или фиоката за генератор без тресење, штракање или тркалање. Изработен од издржлив челичен лим, со поголема функционалност и издржливост. Третманот со црн прав обезбедува заштита од ' рѓа за површината. Боја : Црна. Хардвер : Да. Упатство : НЕ. Содржина на пакетот : пар потпорни краци и неопходен хардвер за монтирање. Совршен за носење генератор или други товарни кутии, додадете складирање во областа на браникот. Со инсталацијата на овој производ, тој ќе обезбеди подостапен простор за сите црева и блокови за израмнување. €Fitment q Може да се монтира НА RV 4 Инчен Браник. ●Лесна инсталација●Стегач цврсто до 4 инчен КВАДРАТНИ Р.в. браник, директно монтиран НА ое браник, не е потребно дупчење или заварување. Заштедете време и енергија. Наставата не е вклучена. ®Висок квалитет е изработен од издржлив челичен лим, со поголема функционалност и издржливост. Третманот со црн прав обезбедува заштита од ' рѓа за површината. €Сигурен избор}капацитетот на овој пар челични потпорни краци е 200 фунти. Споредете со дизајнот монтиран на кука, безбедно држете ја кутијата за товар или фиоката за генератор без тресење, штракање или тркалање. Ако има нешто што можеме да направиме за вас, ве молиме слободно кажете ни. €Fitment q Може да се монтира НА RV 4 Инчен Браник. ●Лесна инсталација●Стегач цврсто до 4 инчен КВАДРАТНИ Р.в. браник, директно монтиран НА ое браник, не е потребно дупчење или заварување. Заштедете време и енергија. Наставата не е вклучена. ®Висок квалитет е изработен од издржлив челичен лим, со поголема функционалност и издржливост. Третманот со црн прав обезбедува заштита од ' рѓа за површината. €Сигурен избор}капацитетот на овој пар челични потпорни краци е 200 фунти. Споредете со дизајнот монтиран на кука, безбедно држете ја кутијата за товар или фиоката за генератор без тресење, штракање или тркалање. Ако има нешто што можеме да направиме за вас, ве молиме слободно кажете ни.

Карактеристики

Package content:
a pair of support arms & necessary mounting hardware.

Производи во категоријата