.

.

Логикс 10229 Thinguard за iPhone 4-Црвено

Логикс 10229 Thinguard за iPhone 4-Црвено

DEN 2.33

Износ
Залиха

Отстранлив заштитник на екранот. Ултра силен полимер. Лизга Стража слој. Отстранлив заштитник на екранот. Ултра силен полимер. Лизга Стража слој. Тенкиот штитник Логикс е елегантна тврда обвивка што го гушка вашиот i Phone без напор. Ако барате да го заштитите вашиот уред од секојдневно абење без прекумерно големо количество тогаш овој случај е совршен за вас!.

Карактеристики

Производи во категоријата