.

.

ДА Сакура-Чан Пинк / ЗА РЕГЗА Телефон Т-01Д / докомо ДТСР1Д-ПЦЦЛ-201-Н196

ДА Сакура-Чан Пинк / ЗА РЕГЗА Телефон Т-01Д / докомо ДТСР1Д-ПЦЦЛ-201-Н196

DEN 604.96

Износ
Залиха

Материјал : случај тело/поликарбонат. Обработка : ув-мастило за лекување, завршна обработка на горниот слој. Опсег на печатење : рамно печатено (без печатење на страните). Компатибилни модели : САМО ЗА РЕГЗА Телефон Т-01Д/докомо. Материјал : случај тело/поликарбонат. Обработка : ув-мастило за лекување, завршна обработка на горниот слој. Опсег на печатење : рамно печатено (без печатење на страните). Компатибилни модели : САМО ЗА РЕГЗА Телефон Т-01Д/докомо. Заштитува паметен телефон од гребнатини. Многу е лесно да се отстрани. Носете околу поп дизајн кој се чувствува како промена на фустанот! Опис на производот : сакура-Чан Регзафонет-01Д/докомо случај со ливчиња од розова цреша. Спецификации : Материјал : случај тело/Поликарбонат Третман : ув стврднување мастило, горниот слој заврши печатење опсег : Рамен печатење (без печатење на страни) компатибилни модели REGZAPhone T-01 D/docomo ексклузивни спецификации може да се промени без претходна најава. Сликата е композитна слика. Целото производство е рачно изработено Во Јапонија од квалификувани занаетчии. Голема заштита за грбот И страните може да се наплаќа додека случајот е прикачен (само кабел). Не е компатибилен со десктоп тип полначи. За времето на испорака : Бидејќи секоја ставка е рачно изработена од занаетчии, може да потрае и до 3 недели пред испораката. Ве молиме признајте.

Карактеристики

Производи во категоријата