.

.

ВТОР КОД На КОЖАТА; В ЉУБОВ ПАНДА аквамарин / ЗА АКВОС ТЕЛЕФОН св Ш-07Д/докомо ДША7Д-ПЦЦЛ-277-Ј412

ВТОР КОД На КОЖАТА; В ЉУБОВ ПАНДА аквамарин / ЗА АКВОС ТЕЛЕФОН св Ш-07Д/докомо ДША7Д-ПЦЦЛ-277-Ј412

DEN 2.67

Износ
Залиха

Овој случај на паметни телефони е популарен бренд "ВТОРА КОЖА" со огромен број компатибилни модели и дизајни!. Материјал : тело На Куќиштето/ТПУ (мека кутија). Третман : ув излечиво мастило (страните се млечно бели (проѕирни). Опсег на печатење : рамно печатено (без печатење на страните). Овој случај на паметни телефони е популарен бренд "ВТОРА КОЖА" со огромен број компатибилни модели и дизајни!. Материјал : тело На Куќиштето/ТПУ (мека кутија). Третман : ув излечиво мастило (страните се млечно бели (проѕирни). Опсег на печатење : рамно печатено (без печатење на страните). - Хард случај користи јасен тип (некои може да бидат бели). - Изработена од ткаенина од типот тетратка со 6 големини до блиска големина до моделот-дупката на камерата се отвора за да одговара на моделот, а потоа се исече со специјална боја ・ткаенината на тетратката и куќиштето на паметниот телефон се силно залепени со специјална двострана лента. - Внатрешниот случај вклучен во внатрешноста е поли-тврд случај специјално за секој модел и цврсто го обезбедува паметен телефон од влијанија, гребнатини, прашина итн. - Со овој производ, не само што можете да остварувате повици, туку можете да ракувате и со копчиња и да приклучувате кабли за полнење додека куќиштето е вклучено. Бидејќи нема отворање на делот од ткаенината на звучникот, не можеме да поддржуваме повици додека не се затвори тетратката. Поради практичноста на дизајнот на моделот и издржливоста на тврдото куќиште, може да има случаи кога нема отворање во одредени случаи, затоа ве молиме отстранете го од куќиштето доколку е потребно. Мерки на претпазливост-бојата на сликата може да варира во зависност од користениот монитор. - Може да има мали промени во бојата, дизајнот итн. во зависност од многу.

Карактеристики

Производи во категоријата