.

.

Колекција Викери 16 брои цвеќиња од цвеќиња броеше комплет за вкрстено бод, 18,75 „до 9.625“

Колекција Викери 16 брои цвеќиња од цвеќиња броеше комплет за вкрстено бод, 18,75 „до 9.625“

DEN 788.96

Износ
Залиха

Комплет за вкрстено бод-бод со броење на Викири. Дизајн : Цветни коли. Мерења на дизајн : 9-5/8x18- 3/4 инчи. Направено во САД. Димензии на пакетот : 0,75 "l x 11" H x 8.5 "W. Vickery Colle Cross Stitch комплет. Фантастична слика која е совршена за вашите wallидни перници и многу повеќе! Овој пакет содржи 16-броеви за занаетчиска ткаенина DMC вез. Floss On Color одделени картички за една игла и целосни упатства. Дизајн : Цветни коли. Дизајн мерења : 9-5/8x18- 3/4 инчи. Направено во САД.

Карактеристики

Производи во категоријата