.

.

Лак-Електрични Алати 12 Голем Блок Максимална Брусење Блок

Лак-Електрични Алати 12 Голем Блок Максимална Брусење Блок

DEN 1.33

Износ
Залиха

1/2 "Основна големина На проток Максимален влезен притисок од 300 фунти по квадратен инч 1/2" машки национален проток На Воздух од 99 стандардни кубни стапки во минута 1/2 " mnpt g стил спојки се користат во апликации кои бараат над 60 SCFM. Постојат две спојки во Стилот На G, но и двете ќе функционираат исто со приклучоците Во Стилот G. Спојките во стилот на G се највисоко оценетиот СПОЈУВАЧ НА SCFM.

Карактеристики

Производи во категоријата