.

.

Vktech 6pcs/Поставете сунѓерско сликарство Ева печат четки за уметност деца графити играчки за цртање додатоци

Vktech 6pcs/Поставете сунѓерско сликарство Ева печат четки за уметност деца графити играчки за цртање додатоци

DEN 1542.40

Износ
Залиха

Различни стилови се достапни и можат да се комбинираат. Сунѓерот е мек и удобен, дрвената рачка е лесна за одржување, а потребните алатки за цртање на учениците. Развој на детска интелигенција, вашето дете може да игра со други деца. Погоден за детски графити, дајте целосна игра на имагинацијата. Големина : Сингл околу 7,5 x 4cm/2,95 x 1.57inch. Различни стилови се достапни и можат да се комбинираат. Сунѓерот е мек и удобен, дрвената рачка е лесна за одржување, а потребните алатки за цртање на учениците. Развој на детска интелигенција, вашето дете може да игра со други деца. Погоден за детски графити, дајте целосна игра на имагинацијата. Големина : Сингл околу 7,5 x 4cm/2,95 x 1.57inch. Спецификација : Материјал : пластика, големина на сунѓер : единечна околу 7,5х4см/2.95*1.57in Примена : Деца цртање, DIY, чистење на домаќинствата, итн. Белешки : 1. Да се ​​доживее на различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поразлична од бојата прикажана на сликите. Ви благодарам! 2. Ве молиме, дозволете мерење од 1-3см за мерење поради рачно мерење. Содржина на пакетот : четки за боја од 6 парчиња x.

Карактеристики

Производи во категоријата