.

.

Jeonswod 10 парчиња тркалезна боја четка за четка за боење Поставен врв мека црна коса уметничка четка за вода во боја акрилно мастило мастило масло температура на масл?

Jeonswod 10 парчиња тркалезна боја четка за четка за боење Поставен врв мека црна коса уметничка четка за вода во боја акрилно

DEN 2.67

Износ
Залиха

Различни четки за бои можат да користат различна боја за да ја направат вашата слика шарена и уникатна. Ергономски рачки : Секоја внимателно дизајнирана, со долга цврста дрвена рачка во специјална боја на сликарство, директно и упорно пенење, обезбедувајќи совршена комбинација помеѓу рамнотежата и удобноста, да испорача конзистентни удари со боја што ги посакува секој уметник. Супер разноврсност, користете ги со скоро секаков вид боја : идеално за акварел масло, акрилно сликарство / тело, нокти, сликање на лице. Одличен подарок за вашите деца, пријатели, почетници, уметници или секој што се забавува со сликање. Ослободете ја нивната креативност со нашите висококвалитетни четки за боја. Различни четки за бои можат да користат различна боја за да ја направат вашата слика шарена и уникатна. Ергономски рачки : Секоја внимателно дизајнирана, со долга цврста дрвена рачка во специјална боја на сликарство, директно и упорно пенење, обезбедувајќи совршена комбинација помеѓу рамнотежата и удобноста, да испорача конзистентни удари со боја што ги посакува секој уметник. Супер разноврсност, користете ги со скоро секаков вид боја : идеално за акварел масло, акрилно сликарство / тело, нокти, сликање на лице. Одличен подарок за вашите деца, пријатели, почетници, уметници или секој што се забавува со сликање. Ослободете ја нивната креативност со нашите висококвалитетни четки за боја. Различни четки за бојадисување можат да користат различна боја за да ја направат вашата слика разнобојна и уникатна. Агеномски рачки : Секоја внимателно дизајнирана, со долга цврста дрвена рачка во специјална боја на сликање, директно и постојана пенење, обезбедувајќи совршена комбинација помеѓу рамнотежата и удобноста, за да испорача постојана боја се шета што секој уметник го посакува. Поддршка разноврсност, користете ги со скоро секаков вид боја : идеално за акварел масло, акрилно сликарство / тело, нокти, сликање на лице. Одличен подарок за вашите деца, пријатели, почетници, уметници или секој што се забавува со сликање. Ослободете ја нивната креативност со нашите висококвалитетни четки за боја и разликата во екранот, бојата на предметот може да биде малку поразлична од сликите, благодарам за материјалот за рачка за разбирање на череката : Дрво.

Карактеристики

Производи во категоријата