.

.

WJCCY USB C ЦЕНТАР Со Прилагодлив Држач За Држач Тип C ДО USB3. 0 RJ45 Pd Dock HDMI-Компатибилен Адаптер Сплитер За Додатоци ЗА КОМПЈУТЕР

WJCCY USB C ЦЕНТАР Со Прилагодлив Држач За Држач Тип C ДО USB3. 0 RJ45 Pd Dock HDMI-Компатибилен Адаптер Сплитер За Додатоци

DEN 8282.88

Износ
Залиха

Се одликува СО USB-C pd порта, три USB 3.0 порта, RJ45, 4 K HDMI И 3.5 mm приклучок за аудио и Микрофон приклучок за удобен пристап до вашите основни периферни уреди. Го проширува вашиот екран со HDMI портата и директно пренесува 4k видео на HDTV, монитори или проектори. USB C Центар ви носи живописни 3d ефект видео синхронизација. Совршено за пренос на целосен HD филм на ВАШИОТ HDTV; проширете 3 D видео игра НА вашите монитори или покажете ја ВАШАТА PPT преку проекторите за канцелариски состаноци. Слободно прилагодете Ја Дебелината,можете да ја прилагодите дебелината на приклучната станица за складирање од едната страна, олабавете две завртки за да ја поместите алуминиумската кутија. Поддршка лаптоп со дебелина од 28мм. постои гума што не се лизга од двете страни и дното на алуминиумскиот блок за да се избегнат случајни гребнатини. DC 12v интерфејс Или тип-C pd интерфејс, две полнење избори. Со воздушна легура на алуминиум-магнезиум и елоксирана површина. Иновативен дизајн, може совршено да одговара Со mac компјутер. Материјал на производот : алуминиумска легура + гума / површина анодизиран состав на производот : складирање на заградата + проширување на приклучната станица интерфејс за проширување : HDMIl, RJ45, USB3.0-а, аудио, микрофонпроизвод влез : Тип-CIl N (поддршка обратно напојување)напојување На Производот : Тип-C PD, DC 12vdisplay експанзија : HDMI поддржува 4 K резолуција заштита на складирање : гума што не се лизга од двете страни и од дното има usb-c pd порта, три usb 3.0 порта , rj45, 4k HDMI и приклучок ЗА приклучок ЗА аудио И микрофон ОД 3,5 ММ за удобен пристап до Вашите Основни Периферни уреди.Го проширува вашиот екран со HDMI портата и директно пренесува 4k видео на HDTV, монитори или проектори. USB C Центар ви носи живописни 3d ефект видео синхронизација. Совршено за пренос на целосен HD филм на ВАШИОТ HDTV; проширете 3 D видео игра НА вашите монитори или покажете ја ВАШАТА PPT преку проекторите за канцелариски состаноци.Слободно прилагодете Ја Дебелината,можете да ја прилагодите дебелината на приклучната станица за складирање од едната страна, олабавете две завртки за да ја поместите алуминиумската кутија. Поддршка лаптоп со дебелина од 28мм. постои гума што не се лизга од двете страни и дното на алуминиумскиот блок за да се избегнат случајни гребнатини.DC 12v интерфејс Или тип-C pd интерфејс, две полнење избори.1.Совпаѓање со десктоп/лаптоп без pd функција, можете да изберете dc 12v интерфејс.2.Совпаѓајте со тетратка со pd функција, можете да го поврзете оригиналниот полнач на тетратката или Полначот Што поддржува Тип-C PD со интерфејсот Тип-C со кабел за податоци за обратно полнење на тетратката.Со воздушна легура на алуминиум-магнезиум и елоксирана површина. Иновативен дизајн, може совршено да одговара Со mac компјутер.Забелешка : 1. Ве молиме Дозволете 1-3см Се Разликува Поради Рачно Мерење.2. Лесното снимање и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа. Ве молиме погледнете го вистинскиот производ.Ви Благодариме За Разбирањето.

Карактеристики

Производи во категоријата