.

.

Церада Водоотпорна Тешка Заштита Од Сонце Барака Камион Церада Поцинкувана Дупка За Копчиња Пластична Обвивка Агол Надворешен Двор Отпорен На Дожд, 19 Големини

Церада Водоотпорна Тешка Заштита Од Сонце Барака Камион Церада Поцинкувана Дупка За Копчиња Пластична Обвивка Агол Надворешен

DEN 10063.84

Износ
Залиха

Материјал ➤изработен е од полиестерско платно и полиестерски влакна со дебелина од околу 0,4 ММ.тој е многу водоотпорен. Карактеристикиводоотпорен, отпорен на висока температура, отпорен на студ, отпорен на стареење, антистатик; лесен, лесен за преклопување и складирање; раб монтирани метални дупки за прстени за лесна инсталација и расклопување. Функцијапикник барака, кампување барака, риболов, домашно милениче гнездо, заштита на внатрешни површини или автомобил ентериери; дури и се користи како домашна лизгање на водата на детето во лето. Применливи местапогоден за куќи, градини, на отворено, подови за кампување, засолништа, риболов, лов или кое било место што треба да издржи лоши временски услови. Ако не ја примате стоката нормално или имате какви било прашања, ве молиме контактирајте го производителот и поддржете повеќе набавки. Материјал ➤изработен е од полиестерско платно и полиестерски влакна со дебелина од околу 0,4 ММ.тој е многу водоотпорен. Карактеристикиводоотпорен, отпорен на висока температура, отпорен на студ, отпорен на стареење, антистатик; лесен, лесен за преклопување и складирање; раб монтирани метални дупки за прстени за лесна инсталација и расклопување. Функцијапикник барака, кампување барака, риболов, домашно милениче гнездо, заштита на внатрешни површини или автомобил ентериери; дури и се користи како домашна лизгање на водата на детето во лето. Применливи местапогоден за куќи, градини, на отворено, подови за кампување, засолништа, риболов, лов или кое било место што треба да издржи лоши временски услови. Ако не ја примате стоката нормално или имате какви било прашања, ве молиме контактирајте го производителот и поддржете повеќе набавки. Спецификации на производот : Име : церада боја : сина Форма : квадратен Метален прстен растојание : околу 1м околу големина : Lx W(Изберете Од 19 различни големини - Различни работни места бараат различни големини, изберете ја работата што најмногу одговара на вашата големина)1 , 5x2m , 2x2m , 2x3m , 2x4m , 3x4m , 4x4m , 4x5m , 4x6m , 4x12m , 5x5m , 5x6m , 5x8m , 5х10м , 5х12м , 6х6м , 6х8м , 6х10м , 6х12м, 8х10м(достапно во различни големини и форми. Можете да изберете од различни големини за да обезбедите подобри резултати) главната предност : - УВ И водоотпорен за спречување на лоши временски услови.- Погоден за внатрешна и надворешна употреба, заштита на надворешни предмети од елементи - градинарски мебел, продавници за трупци итн.- Покријте приколки, автомобили, чамци, велосипеди и каравани кога не се користат.- Градежништво и градежништво, заштита на работни површини и градежни материјали.- Како покритие за кабриолет приколка или пикап.Список за пакување : 1x tarpaulin1x youpetip : Избегнувајте влечење груба земја за време на употребата за да избегнете прислушување и кинење со остар метал или остра уста.● 24-часовна пријателска поддршка за корисници на е-пошта.

Карактеристики

Производи во категоријата