.

.

INOOMP 10 Комплети Прицврстувачки Клип Крошна Стегач Шатор Фиксна Стегач За Кампување Клипови За Тока За Скара Додатоци За Скара На Отворено Шатор За Кампување Кампув?

INOOMP 10 Комплети Прицврстувачки Клип Крошна Стегач Шатор Фиксна Стегач За Кампување Клипови За Тока За Скара Додатоци За Скара

DEN 1.33

Износ
Залиха

ПЛАСТИЧНИОТ КЛИП за ЦЕРАДА завршува со уникатен дизајн на заби што силата на каснување директно ја стега церадата. ВЕТРОУПОРНИ СТЕГИ во ФОРМА на ЗАБИ Изработени од супериорен пластичен материјал, можат да поднесат голема сила на влечење и не е лесно да се олабават откако ќе се закопчаат на шаторите. КАМПУВАЊЕ ШАТОР КЛИПОВИ овие стеги за кампување се лесни за употреба, само треба да ја фатите церадата, а потоа притиснете го крајот на клипот за да гризете и поправите. СТЕГИТЕ ОД ЦЕРАДА користат Мало оштетување на ткаенината. Тоа е и може да биде постојано. СЕНКА ЕДРО ЦЕРАДА КЛИПОВИ Идеални додатоци за лов, риболов, покривки за базени, кампување на отворено, патување, едрење, пешачење или излети и многу повеќе. ПЛАСТИЧНИОТ КЛИП за ЦЕРАДА завршува со уникатен дизајн на заби што силата на каснување директно ја стега церадата. ВЕТРОУПОРНИ СТЕГИ во ФОРМА на ЗАБИ Изработени од супериорен пластичен материјал, можат да поднесат голема сила на влечење и не е лесно да се олабават откако ќе се закопчаат на шаторите. КАМПУВАЊЕ ШАТОР КЛИПОВИ овие стеги за кампување се лесни за употреба, само треба да ја фатите церадата, а потоа притиснете го крајот на клипот за да гризете и поправите. СТЕГИТЕ ОД ЦЕРАДА користат Мало оштетување на ткаенината. Тоа е и може да биде постојано. СЕНКА ЕДРО ЦЕРАДА КЛИПОВИ Идеални додатоци за лов, риболов, покривки за базени, кампување на отворено, патување, едрење, пешачење или излети и многу повеќе. Пакет Листа 10 комплети х алигатор клипови И тиква Куки Карактеристики-Материјал : алуминиумска легура и пластичен Шатор Фиксна Стегач. - Големина : 7.20 х 2.20 х 0.90 см/ 2.83 х 0.86 х 0.35 инчен церада клипови. - Боја : Црвена Церада Плови Стегач. - Овие клипови се погодни за шатори за кампување на отворено, церади, платно, навлаки за чамци, навлаки за базени, привремени засолништа и други навлаки од ткаенина, погодни за авантуристи на отворено , кампери и патници Сенка Плови Церада Клип. - Вклучен карабин за конвинентно поврзување на повеќето видови банџи кабел, полесен за Употреба Клипови За Тока За Кампување. - Овие стеги за кампување се лесни за употреба, само треба да ја фатите церадата, а потоа притиснете го крајот на клипот за да гризете и поправите шатор за кампување. - додатоци за лов, риболов, покривки за базени, кампување на отворено, патување, едрење, пешачење или излети и повеќе Стеги од Церада. - Мала штета на ткаенината. Тоа е издржлив и може да биде постојано Кампување Материјали Додатоци.Информации за стоки надворешни шатори клиповите за церада се изработени од пластичен материјал, имаат одредена дебелина,цврсти и издржливи.шатор за кампување токите се направени од алуминиумска легура, ,не ' рѓосувачки,удобен,издржлив и без избледување.Церада Тока Стеги алигатор устата со забите држи церади многу постабилна.церада клип Лесен за инсталирање Или отстранување, само затегнете го или олабавете го копчето за завртки за прилагодување на дебели или тенки церади.

Карактеристики

Производи во категоријата