.

.

WQDY Јасна Церада Тешки Церади Засилени Дупчиња со Дебелина од 0,3 мм Пвц Церада Водоотпорна Покривка Церада За Балкони, Надворешни Завеси

WQDY Јасна Церада Тешки Церади Засилени Дупчиња со Дебелина од 0,3 мм Пвц Церада Водоотпорна Покривка Церада За Балкони, Надворешни

DEN 436.80

Износ
Залиха

Пвц МАТЕРИЈАЛ : транспарентната церада е изработена од поливинил хлорид, транспарентна, водоотпорна, крема за сончање, отпорна на кинење, отпорна на студ, лесна за преклопување, не лесно деформирана и може да се користи постојано. # Засилени РАБОВИ и ЗАПЕЧАТУВАЊЕ ПРОТИВ ' рѓа : сите рабови на церадата за заштита од кампување се запечатени со топлина и засилени со полиетиленско јаже. Тешките шипки отпорни на ' рѓа обезбедуваат издржливост и сигурно држење. Водоотпорен и ВЕТРОУПОРЕН : проѕирната водоотпорна покривка церада може ефикасно да одолее на силен ветер, ув заштита, водоотпорна и да спречи мраз на растенијата во зима. Лесен за чување, задолжителен за градинарите дома. Апликативни МЕСТА : Идеални За оранжерии, балкони, покриви, базени, фарми, саксии, гаражи, магацини, летниковци, дворови, градини, житарки, тенди и може повторно да се користат. +ПРИЛАГОДЛИВА УСЛУГА : покрај постојните големини, можеме да прилагодиме и различни големини и растојанија на дупки според вашите барања, можете да го контактирате нашето поштенско сандаче!. МАРКА : WQDYMultifunctional транспарентен водоотпорен церада материјал : pvccolor : транспарентна дебелина : 0,3 mm Weight : 400g/m2 Inner дијаметар на метална дупка : 1,2 cm Metal дупка растојание : 50cm (може да се прилагоди)Дизајн на полиетиленско јаже : не само што има добри перформанси на запечатување, може да издржи силен дожд и силна отпорност на ветер, НО, Исто Така, Може Да Ја Заштити Церадата во сите правци, со зголемени метални шипки, издржливи и Лесни За Поправка : ширината на должината х може да се прилагоди на големината, ако вашата големина не е во списокот, ве молиме контактирајте не преку е-пошта содржина на пакетот : 1 x јасна водоотпорна церада мора да се преклопи чист материјал за транспорт, така што ќе има мали набори и брчки кои полека ќе исчезнат за време на употребата!Ние сме посветени да им дадеме на корисниците најдобро искуство и се стремиме да го контролираме квалитетот на секој производ. Ако имате какви било прашања, слободно кажете ни, ви благодариме за посетата и поддршката.

Карактеристики

Производи во категоријата