.

.

Ipetboom 2 парчиња дрвена хрчак тунел цевка играчка играчка гербил скривалишта лавиринт играчки мал животински тунел Истражување играчки за хрчак стаорец зајак мали м

Ipetboom 2 парчиња дрвена хрчак тунел цевка играчка играчка гербил скривалишта лавиринт играчки мал животински тунел Истражување

DEN 206.24

Износ
Залиха

Донесете дополнителна забава на забавата за вашите миленици. Погоден за обука на домашно милениче или забава со миленичето. Смешен тунел за скривалиште, добар придружник и пријател за вашите мали миленичиња кога не сте дома. Играчката за скривалиште обезбедува основна физичка активност, одржувајте стабилна и среќна и подобрување на здравјето. Одлична изработка, безбедна. И ова скривалиште од дрво и бидете смешна играчка за домашни миленици. Оваа играчка за скривалиште може да тренира хрчак некое време и да ги култивира нивните способности, многу погодно и практично. Опис Оваа практична играчка за скривања на мали миленичиња има роман и концизен дизајн. Може да обезбеди одлична активност за да ги забавува вашите мали миленичиња и да ја олесни здодевноста. Одличен материјал, фино изработка, погодна за мали миленичиња. , отпорни на абење и отпорни на оштетување. Малата големина не го зафаќа просторот во кафезот. И ова скривање на дрво и да биде смешна играчка за домашни миленици. -Данав тунел за скривање, добар придружник и пријател за вашите мали миленичиња кога не сте дома.-Добијте дополнителна забава за забавата на вашето домашно милениче. Погодно за обука на домашно милениче или забавувајте се со PET.package вклучувајќи2 x тунели со хрчак.

Карактеристики

Производи во категоријата