.

.

10 парчиња/многу Директно Преку Фитинг На Цевки за 2,8 мм 2,3 мм 3мм Цевка

10 парчиња/многу Директно Преку Фитинг На Цевки за 2,8 мм 2,3 мм 3мм Цевка

DEN 3.00

Износ
Залиха

10 парчиња/многу Директно преку Фитинг На Цевки за 2,8 мм 2,3 мм 3мм Цевка. Директно Преку Цевка За Монтирање за 2,8*4,2 мм / 2,3*4мм / 3*5мм Цевка Направена од Најголемиот Снабдувач На Делови За Печатач Во Кина и Нуди Повисоки Перформанси. Повисок Квалитет, Поголема Отпорност На Корозија, Поголемо Запечатување Подобри Перформанси : 1 Специјален материјал со поголема отпорност на корозија 2 високопрецизно производство, поголемо Запечатување. Компатибилност на печатачот : Сите инк-џет печатачи Со широк формат Топли Совети : како долгорочна употреба, корозијата на мастилото ќе доведе до намалено запечатување и ве молиме заменете навреме. Препорачај циклус на замена : 3 до 6 Месеци Нето Тежина : 5g / Компјутер Големина На Пакување : 10x10x1cm Бруто Тежина : 10g/компјутер.

Карактеристики

Производи во категоријата