.

.

Doitool 2 парчиња чајник со чајник чајник керамички чај тенџере лабава лисја чај сад керамички чајник керамички котел за чај ретро кинески чајник чај сад со чај керами?

Doitool 2 парчиња чајник со чајник чајник керамички чај тенџере лабава лисја чај сад керамички чајник керамички котел за чај

DEN 2.33

Износ
Залиха

Садови за чај за забава со чај : Дома или во канцеларија, можете да уживате во вашето слободно време и да ја подобрите вашата работна ефикасност. Стомна за пиење чај : Широко, применливо за најразлични сцени, може да биде дома, ресторан, чајна куќа. Керамички чајник : Удобно е да се држи со рака за да се подготви секакви чај и многу лесно да се истура. Котел за чај со шпорет : Направено од материјал од висока класа и ригорозни процеси на производство, овој сад за чај е издржлив за употреба. Лабава чај од чај : Овој практичен чајник е преносен за носење кога работи во канцеларија или патува околу или дома. Садови за чај за забава со чај : Дома или во канцеларија, можете да уживате во вашето слободно време и да ја подобрите вашата работна ефикасност. Стомна за пиење чај : Широко, применливо за најразлични сцени, може да биде дома, ресторан, чајна куќа. Керамички чајник : Удобно е да се држи со рака за да се подготви секакви чај и многу лесно да се истура. Котел за чај со шпорет : Направено од материјал од висока класа и ригорозни процеси на производство, овој сад за чај е издржлив за употреба. Лабава чај од чај : Овој практичен чајник е преносен за носење кога работи во канцеларија или патува околу или дома. Пакетот вклучува 2 x карактеристики на чајниот котел - овој чај сет е забавен подарок, продавница за чај, чај, дома, ресторани, хотели, итн. Тенџере за топење путер. -Материјал : Дрво, бакар, керамички јапонски тенџере со чај. - Изработено од премија и безбеден материјал, овој чај котел е елегантен и ретро, ​​нежен и исклучителен цветен чај тенџере. - Овој практичен чајник е преносен за носење кога работи во канцеларија или патува наоколу или дома користи саксија за топло чај. - Овој гроздобер керамички чај котел е погоден за луѓе кои сакаат да пијат чај и да вкусат чај зелено мастило чајник. - Деликатниот сет на чај е одлична декорација за вашата куќа. Може да одговара на вашиот друг чај поставен чај. Најчестите чајници на пазарот.

Карактеристики

Производи во категоријата