.

.

Алатка торбичка, џеб за алатки, алатка торбичка Оксфорд ткаенина торба за половината Професионална работна торба за работа со половината, голем капацитет за елект?

Алатка торбичка, џеб за алатки, алатка торбичка Оксфорд ткаенина торба за половината Професионална работна торба за работа со

DEN 2.67

Износ
Залиха

Оксфордска ткаенина : Оваа мултифункционална торба со алатки е изработена од висококвалитетна ткаенина во Оксфорд, која е лесна во тежина, не е лесно да се истроши по долгорочна употреба и може да се користи долго време. Едноставно носење : Можете да ја инсталирате торбичката за алатки на вашиот појас, која ќе ги ослободи вашите раце за пофлексибилна работа и работа. Оксфордска ткаенина : Направено од висококвалитетна крпа во Оксфорд, мала тежина, цврста, исто така многу издржлива против носење и долгорочна употреба. За работниците : нудење поголема погодност за електричар и столар во инсталацијата и одржувањето, едноставни и практични. За работниците : нудење поголема погодност за електричар и столар во инсталацијата и одржувањето, едноставни и практични. Спецификација : Тип на ставка : Алатка за торбички : Оксфордски пакет на пакети : 1 x алатка торбичка.

Карактеристики

Item Type:
Tool Pouch
Material:
Oxford Cloth
Package List:
1 x Tool Pouch :

Производи во категоријата