.

.

Белуга Кит Еднократно Чаша Ракави Ледено Кафе Изолирани Држач За Чаши Со Симпатична Шема За Топли Ладни Пијалоци

Белуга Кит Еднократно Чаша Ракави Ледено Кафе Изолирани Држач За Чаши Со Симпатична Шема За Топли Ладни Пијалоци

DEN 191.84

Износ
Залиха

Издржлив материјал : држачот за чаши е изработен од издржливи пвц композити, добра топлинска изолација, издржат истегнување, преклопување. Одговара на повеќето чаши : Флексибилен Ракав Што Се Протега За Да Одговара На Различни Чаши, Шишиња и Тамблери, компатибилни со популарните брендови големини на шолји за кафе, ве молиме внимателно проверете ја големината пред да нарачате. Еднократно и може да се пере : нашите изолирани ракави за пијалоци се издржливи и еднократно се користат за намалување на отпадот, тие се убава алтернатива на салфетките за еднократна употреба, ткивата и ракавите од хартиена чаша, едноставно рачно измијте ги во топла вода и оставете ги да се исушат на воздух. Спречете Излевање, Кондензација и Неред : овие ракави за кафе ја одржуваат вашата рака топла и сува, чашата изолаторски ракав ве спасува од навлажнување со капки вода по кондензација на пијалоци, уживајте во пијалокот без да се грижите колку брзо се топи. Како Подарок : Чувајте ги сите за себе или споделете ги со пријателите, семејството или соработниците! Одлични подароци за Роденден, Божиќ, Денот на Мајката, Денот на Вљубените и така натаму. Еднократно Изолатор Ракав За Ладен Кафе Чаши Пијалаци Држач Чаша за 12оз-24оз Чаши Тамблер.

Карактеристики

Производи во категоријата