.

.

Колекционерско зачудувач кафе за патување со кафе Најдобро смешно уникатен музејски куратор чаша чаша совршена идеја за мажи жени не сум совршен, но ограничено из?

Колекционерско зачудувач кафе за патување со кафе Најдобро смешно уникатен музејски куратор чаша чаша совршена идеја за мажи

DEN 1.00

Износ
Залиха

Овој смешен колекционер, кригла со патувања со кафе, држете течност во вредност од 14 мл и доаѓа со лесен рачка и одмор на палецот. Засиленото дно се вклопува во стандарден држач за чаша. Капакот има отворање на слајд и наклонета површина за пиење. Кул уникатен музејски кустос за патување кафе, направена од не'рѓосувачки челик за издржливост. Бидејќи е изработено од не'рѓосувачки челик, не е безбедно микробранова печка. Дебелиот двоен wallид помага да се чуваат топли пијалоци топло и ладни пијалоци ладно далеку подолго од просечната кригла. Сликата е отпечатена само со највисок квалитет на сублимација и техники за печатење за да се обезбеди траен принт. Капакот е безбеден машина за миење садови и отпорен на распаѓање. Забелешка : Овие не се „официјално“ одобрени како машина за миење садови безбедни од нашиот продавач, иако ги водевме низ стотици пати без проблеми. Миењето на рацете е официјална препорака за чистење. Овој смешен колекционер, кригла со патувања со кафе, држете течност во вредност од 14 мл и доаѓа со лесен рачка и одмор на палецот. Засиленото дно се вклопува во стандарден држач за чаша. Капакот има отворање на слајд и наклонета површина за пиење. Кул уникатен музејски кустос за патување кафе, направена од не'рѓосувачки челик за издржливост. Бидејќи е изработено од не'рѓосувачки челик, не е безбедно микробранова печка. Дебелиот двоен wallид помага да се чуваат топли пијалоци топло и ладни пијалоци ладно далеку подолго од просечната кригла. Сликата е отпечатена само со највисок квалитет на сублимација и техники за печатење за да се обезбеди траен принт. Капакот е безбеден машина за миење садови и отпорен на распаѓање. Забелешка : Овие не се „официјално“ одобрени како машина за миење садови безбедни од нашиот продавач, иако ги водевме низ стотици пати без проблеми. Миењето на рацете е официјална препорака за чистење. Ако барате подарок што колекционерот, чуварот, музејскиот кустос всушност ќе го користи и ќе ужива во наредните години, тогаш проверете ја оваа умен кригла за патување со кафе. Прилагодените чаши зборуваат со своите приматели на повеќе лично ниво, правејќи ги да се чувствуваат посебно. Плус, чашите за патувања се универзално функционални подароци, дури и ако не сте пијалок за кафе или чај.

Карактеристики

Производи во категоријата