.

.

Knick Knack Подароци Pfft-14oz Нерѓосувачки Челик Патување Кригла, Бела

Knick Knack Подароци Pfft-14oz Нерѓосувачки Челик Патување Кригла, Бела

DEN 0.33

Износ
Залиха

ЦВРСТА и ИЗДРЖЛИВА - Нашата кригла за патување од 14 метри има издржлива конструкција, чист и префинет изглед, светло живописно боење и совршено печатење. Премиум нерѓосувачки челик што се користи во процесот на производство и дава на оваа кригла за патување убаво цврсто чувство. Самата кригла за патување е мазна со рачка со совршена големина за раце од сите големини. СОВРШЕН ПОДАРОК - ова е одлична можност да подарите подарок За Денот на Вљубените, Божиќ, денот на Мајките, Денот на Татковците, Родендените, Свадбените Подароци или кој било празник за давање подароци. Тоа е дури и одлично за групи, корпоративни настани, диплома или eventsени настани, забави и многу повеќе. БЕЗБЕДНОСТ ПРВО - оваа кригла за патување не е безбедна за машината за миење садови или микробрановата печка. Ве молиме рачно измијте ја криглата за патување. Светлата страна е дека ќе ги имате најмеките раце на блокот. СОВРШЕНО КВАЛИТЕТНО ПЕЧАТЕЊЕ-Сите уметнички дела се печатат со користење на нашиот нов процес на мастило базиран на нетоксична боја. Ова значи дека печатењето никогаш не може да се олупи или избледи бидејќи станува едно со криглата за патување. Ние квалитет проверете ја секоја ставка пред превозот за да бидете сигурни дека е највисок можен квалитет.

Карактеристики

Производи во категоријата