.

.

29 + Еден Среден Прст 30-Ти Роденденски Подароци За Мажи Жени Стакло За Пиво-Смешни Подароци На 30-Годишна Возраст - 16 Оз Очила За Чаши За Забави Материјали - Занаетчиски

29 + Еден Среден Прст 30-Ти Роденденски Подароци За Мажи Жени Стакло За Пиво-Смешни Подароци На 30-Годишна Возраст - 16 Оз Очила

DEN 1.00

Износ
Залиха

ПРАВИ НЕЗАБОРАВЕН ПОДАРОК : Ова 29 + 1 пресвртница Роденден Или Годишнина Пиво Стакло е совршен 30-ти роденден подарок за жени и мажи. Чита 29 + Еден Среден Прст со живописно бело мастило и е навистина постојан отпечаток кој никогаш нема да избледи или да го изгуби својот сјај. ПРЕКРАСЕН ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : ова стакло од пиво од 16 мл нуди одлична јасност за прикажување на различни пијалоци! Користете го за да го послужите вашето омилено ипа или занаетчиско пиво. Не само што неговата старомодна форма создава елегантна силуета, таа лесно се вклопува во вашата рака. КЛАСА ОБЕДИНУВАЊЕ И ПАРТИИ : 29 + 1 пресвртница очила се совршен партија фаворизира за 1990 класа собири и 30-ти роденден или годишнината партии. ВНИМАТЕЛНО СПАКУВАНО-Секое Стакло За Пиво Од Гелид е внимателно спакувано во издржлива кутија за подароци; гарантирано ќе пристигне безбедно со бесплатен превоз преку Премиер. 100% ГАРАНЦИЈА ЗА ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ : Ако поради некоја причина не сте задоволни со нашиот производ, ние ќе понудиме целосна наплата или замена без поставени прашања. Стави не на тест!. 29 + Еден Среден Прст 30-Ти Роденденски Подароци За Мажи Жени Чаша За Пиво-Смешни Подароци На 30-Годишна Возраст - 16 Оз Очила За Чаши За Забави-Занаетчиски Пива Идеи За Подароци За Тато Мама Сопруг Сопруга 30-ти.

Карактеристики

Производи во категоријата