.

.

ДОИТОЛ Црна Рачка На Вратата Рачка На Вратата Рачка Заклучување На Вратата Од Нерѓосувачки Челик Заклучување На Вратата Мат Брава Лесна За Инсталирање Тешка За Сп?

ДОИТОЛ Црна Рачка На Вратата Рачка На Вратата Рачка Заклучување На Вратата Од Нерѓосувачки Челик Заклучување На Вратата Мат

DEN 809.44

Износ
Залиха

Прецизниот дизајн ќе ја обезбеди неговата практичност во работата со високи перформанси. Изработен од материјал од легура на цинк, ќе го користите долго време. Совршено се совпаѓа со вашиот стил на мебел. Рачката е издржлива и не се лизга, имате добар допир за држење. Погоден за спална соба, бања, детска соба, дневна соба, трпезарија итн. Опис Изработен од материјал од легура на цинк, издржлив и безбеден. Оваа брава на вратата е практична, добра декорација за вратата на домот или хотелот. Лесно го инсталирате и има стабилен имот, така што ќе го користите долго време. Совршено се совпаѓа со вашиот стил на мебел. Карактеристики-Боја : Црна.- Материјал : легура На Цинк.- Големина : 15. 00Х7. 00 Х5. 50см/ 5. 89Х2. 75 Х2. 16 во.- Изработен од материјал од легура на цинк, ќе го користите долго време.- Прецизниот дизајн ќе ја обезбеди својата практичност во работата со високи перформанси. - Рачката е издржлива и не се лизга, имате добар допир за држење.- Погоден за спална соба, бања, детска соба, дневна соба, трпезарија итн.- Совршено се совпаѓа со вашиот стил на мебел. Пакет Вклучувајќи 1 х заклучување на вратата.

Карактеристики

Производи во категоријата