.

.

МОСТЈУС Женски Гроздобер Чанти Желе Чанта Бамбус Врвот Рачка Мали Вкрстени Чанти Елегантна Чанта Вечер Торба, Црна

МОСТЈУС Женски Гроздобер Чанти Желе Чанта Бамбус Врвот Рачка Мали Вкрстени Чанти Елегантна Чанта Вечер Торба, Црна

DEN 188.48

Износ
Залиха

Материјал : оваа симпатична мини чанта е изработена од ПВЦ, специјалниот материјал прави да се чувствува како мек желе и изгледа многу светло и нежно. Трендовски и Елегантен дизајн : чантата за спојката има изглед на квадратна форма, слатки бонбони бои, хардвер со златен тон со текстура на крокодил. што ги прави нашите чанти да изгледаат повеќе стилски. Горната рачка од бамбус и отстранлив метален ремен за ланец, можете да ја носите како вкрстено тело, рамо или спојка. Мала Големина : моделот на рачката Од бамбус е приближно 5,12 X 2,36 X 3,94 инчи, може да складира мали играчки, монети, закуска, кармин итн. Едноставна структура и лесна за совпаѓање : оваа чанта со вкрстено тело има 1 главен оддел, безбеден и лесен за употреба. Тоа е едноставна и модерна торба, никогаш застарена.Лесно се совпаѓа со секоја секојдневна, ретро, освежувачка облека. Добри Подароци и Прилики : Оваа шик мала чанта може да ја користи како добар избор за подарок за вашето семејство, пријатели, љубовници итн. Совршен за секојдневно носење, шопинг, запознавање, работа, канцеларија, патување, туризам, празник, Божиќ, денот на Вљубените, Денот на Мајката итн. Опис на производот : нашата чанта со мини желе во боја на бонбони е уникатна и стилска. Оваа чанта со рачка од бамбус и ремен за рамо со синџир што се одвојува, елегантна и убава, дозволувајќи и на чантата како чанта за спојка, торба за рамо или чанта за вкрстено тело, е идеален начин за стилски носење на вашите секојдневни најважни работи . Спецификации : 1) Материјал : пвц 2) Големина : приближно 5,12 Х 2,36 Х 3,94 инчи, мала големина 3) Боја : фуксија, розова и црна како слики 4) Применлива Цел : Жени дама девојки тинејџери 5) Стил : Симпатична, Модерен, Секојдневен 6) Пакетот Вклучува : 1 х Торба Топли Белешки : 1.Ве молиме имајте предвид дека 0,4 - 1 инчна грешка во мерењето е разумен опсег поради различни методи на мерење. 2.Вистинската боја на торбата можеби се разликува од прикажаната слика поради различниот екран на екранот или рефлектирачката светлина при снимањето. Вашето искуство со производите е нашата потрага.

Карактеристики

Производи во категоријата