.

.

3Д колекција на картички Greenhandshake Christman Quilling - Единствена посветена рачно изработена, честитка за дизајн за сите прилики

3Д колекција на картички Greenhandshake Christman Quilling - Единствена посветена рачно изработена, честитка за дизајн за сите

DEN 2.67

Износ
Залиха

Одговара на рамка од 6 "x6". Fersonserialize лесно - картичката има отстранлива ознака за пораки за да ги напишете вашите топли желби, пораки и белешки. Тие лесно се чуваат во домашна канцеларија, биро или бизнис. Card Quilling картичката е рачно изработена уметничка форма што се валани ленти хартија, искривени за да создадат форми што сочинуваат дизајни за украсување на предниот дел на честитки. Текст нанапред : Нема текст внатре : празно. ✅ За сите прилики - Совршен, висококвалитетен канцелариски материјал за пишување на покани за забави, честитки за празници, благодарни белешки и лични чувства и пораки. 100% гаранција за задоволство - Сигурни сме дека би биле многу задоволни од оваа рачно изработена картичка за вртење со врвен квалитет, што е идеална за секоја пригода - ако од која било причина не сте задоволни од овој производ, само контактирајте со нас бидејќи ќе направиме поврат За вашата набавка, нема поставени прашања. Fersonserialize лесно - картичката има отстранлива ознака за пораки за да ги напишете вашите топли желби, пораки и белешки. Квиличка честитка за сите прилики роденден, loveубов, збогум, благодарам, ден на мајката, свадба, пријателство, сочувство, добро. Што е вклучено : (1) Еден x 6inch x 6inch quilling празна картичка што може да се персонализира прилагодена со вашата порака; (2) еден x 6inch x 6inch луксузен плик на хартија; (3) Една X -заштитна пластична кеса. Убава и луксуз за декорација и поздрав. Големина : 6 ”x 6” погоден за рамка и гордо прикажување на кој било wallид. ✅ За сите прилики - Совршен, висококвалитетен канцелариски материјал за пишување на покани за забави, честитки за празници, благодарни белешки и лични чувства и пораки. Card Quilling картичката е рачно изработена уметничка форма што се валани ленти хартија, искривени за да создадат форми што сочинуваат дизајни за украсување на предниот дел на честитки. Christmas Chilling Card 3 D колекција - Уникатна посветена рачно изработена/срдечна уметност - Дизајн честитка за годишнина, Божиќ, роденден, Loveубов, Денот на мајката, благодарам, честитки, Валентин, пријателство, сочувство, добро. Погоден за кадрирање, пликот вклучен од greenhandshake quilling картичка е рачно изработена уметничка форма што се валани ленти хартија, искривени за да создадат форми што сочинуваат дизајни за украсување на предниот дел на честитки (користете ја функцијата за зумирање за да видите детали).

Карактеристики

Производи во категоријата