.

.

Carebore 2 Пакет Водоотпорен Екстра Дебел Силиконски Рачен Масажер За Скалпот Пилинг За Чистење На Главата Четка За Шампон Мека И Нежна За Мажи Жени Деца

Carebore 2 Пакет Водоотпорен Екстра Дебел Силиконски Рачен Масажер За Скалпот Пилинг За Чистење На Главата Четка За Шампон

DEN 1.33

Износ
Залиха

Рачни четки, тие се толку лесни за употреба и контрола на притисокот. Помогнете да се шират шампон и регенератор на скалпот и да се направат скалпот и косата уште почисти. Масирајте го скалпот под туш за да го олесните чешањето и да ја промовирате циркулацијата на крвта. Надвор од тушот, овие може да се користат на сува коса за масажи на скалпот, стимулирајте ја главата, опуштете се и смирете се. Едноставен додаток на вашата рутина за нега на коса. Стимулирајте го скалпот, промовирајте ја циркулацијата на крвта, смирете се. Помогнете да го раширите шампонот околу главата за длабоко чистење. Направете вашиот лак да трае подолго. Рачни четки, не електронски, без копче. Убава форма одговара на раката. Ti-прескокнете јами на работ за лесен грис. Ставете ја вашата дланка под рачката, завиткајте ги прстите околу периметарот на четката ,има некои јами на работ, и секој прст има своја позиција. За шампонирање : тие се предлагаат да се користат откако шампонот ќе се пени, сега можете да ја избришете главата со четката. Направете мали кружни движења или нежно притиснете на скалпот со оваа четка за длабоко чистење, на кој начин сакате. За масажа на скалпот : направете мала циркулација на скалпот или нежно притиснете ја, преместете ја во саканата област. Многу е лесно да се исчисти. Исплакнете го под вода, а потоа оставете го таму каде што сакате. 1.Квалитетно Чувство : формирање на едно парче, добра форма и многу цврста. Без шевови без лепак, без пластика,само 100% силикон, вклучувајќи ја рачката, влакната, секој дел. Удобно чувство за рака, многу нежно. Дизајнот на едно парче нема лесно да се распадне, може да ја спречи водата или нечистотијата да влезат внатре . Сите делови се цврсти, не шупливи, туку цврсти, многу издржливи. Постојат јами против прескокнување на работ за лесно фаќање. 2. Совршена комбинација од 2 парчиња : Димензии : 3,2 х 3,2 х 2,8 инчи. (дното на "боцките"до врвот на рачката). Доаѓа 2 парчиња со различни влакна за да се обезбеди различно чувство. Розовите шила се флексибилни, свиткливи и меки, но сепак доволно цврсти за чистење на скалпот. Црните заби се поцврсти, одлични за стимулирање на скалпот, смирување и опуштање. 3. Совршен и за шампонирање и за масажа на скалпот. Може да помогне во ширење на шампонот околу скалпот, да помогне за длабоко чистење и масажа на скалпот, правејќи ги скалпот и косата уште почисти. Во меѓувреме стимулирајте го скалпот и опуштете се. Може да работи во или надвор од тушот. 4.Рачен рачен масажер за скалпот, поудобен од електричниот. Рачно контролирајте го притисокот на вашиот посакуван од себе лесно. Боцките се доволно цврсти, но меки и флексибилни. Лесен за употреба, ставете го во дланката, ставете ги прстите на јамите против прескокнување еден на работ, секој прст има свое место, а потоа масирајте на скалпот. 5. Тие се погодни за секого, возрасни и деца. Одлично делува и на кучиња и мачки! Лесен и лесен за носење,лесен за употреба. Влакната се меки, но цврсти силиконски и многу смирувачки на скалпот. тоа е за секаков тип на коса и секоја должина на коса. Ни овозможува прекрасна масажа на скалпот!. Која е придобивката од користењето на ова?.

Карактеристики

Производи во категоријата