.

.

ТОАЛЕТНА Тоалетна Плочка Четка За Чистење Подот Долга Четка За Чистење За Домашна Бања

ТОАЛЕТНА Тоалетна Плочка Четка За Чистење Подот Долга Четка За Чистење За Домашна Бања

DEN 221.28

Износ
Залиха

Добро избалансирана рачка и компактен дизајн. Четка со голема глава, тродимензионално отстранете ги нечистотиите. нема лесна деформација, издржлива и цврста за долг период на употреба. Произведен со врвен материјал, со одлична издржливост и практичност. Може да се користи за повеќе намени. Одличен и практичен производ за вашиот дом. Лесен и компактен, лесно се држи со дизајн со долга рачка. TENDYCOCO Тоалетна Плочка Четка За Чистење Подот Долга Четка За Чистење За Домашна Бања.

Карактеристики

Производи во категоријата