.

.

Четка за Чистење Шишиња од кабилок 2 парчиња Четка За Чистење Сунѓер Долга Рачка Четка За Шише За Хранење Мека Стаклена Чаша Четка За Чаша За Вода Четка За Домашна К?

Четка за Чистење Шишиња од кабилок 2 парчиња Четка За Чистење Сунѓер Долга Рачка Четка За Шише За Хранење Мека Стаклена Чаша

DEN 242.56

Износ
Залиха

Оваа четка за шишиња лесно може да ги отстрани остатоците од цуцлата млеко. Нашата четка е совршена алатка за чистење за стакло, шише за хранење бебиња и чаша за вода. Квалитетен дизајн на главата на четката, мека текстура, не е лесно да се повреди шишето при чистење. Оваа мека четка ви помага тешко достапни области ефикасно и без напор. Со еколошка рачка, лесна за држење и ракување. Оваа четка за шишиња лесно може да ги отстрани остатоците од цуцлата млеко. Нашата четка е совршена алатка за чистење за стакло, шише за хранење бебиња и чаша за вода. Квалитетен дизајн на главата на четката, мека текстура, не е лесно да се повреди шишето при чистење. Оваа мека четка ви помага тешко достапни области ефикасно и без напор. Со еколошка рачка, лесна за држење и ракување. Опис оваа мека четка ви помага тешко достапните области ефикасно и без напор. Со еколошка силиконска рачка, лесна за држење и ракување. Нашата четка е совршена алатка за чистење за стакло, шише за хранење бебиња и чаша за вода. Затоа, набавете ги овие мали, но практични работи сега!Карактеристики-Боја : Случајна Боја.- Материјал : Сунѓер.- Големина : Околу 22, 5х5х5см.- Оваа мека четка ви помага тешко достапни области ефикасно и без напор.- Квалитетен дизајн на главата на четката, мека текстура, не е лесно да се повреди шишето при чистење.- Со еколошка рачка, лесна за држење и ракување.- Оваа четка за шишиња лесно може да ги отстрани остатоците од цуцлата млеко .- Нашата четка е совршена алатка за чистење на стакло, шише за хранење бебиња и чаша за вода.Пакет Вклучувајќи 2 х четка за чистење.

Карактеристики

Производи во категоријата