.

.

N / A Deep чиста чиста четка за чистење четка за кратки wallидови монтирани плоштади за кујна, бања

N / A Deep чиста чиста четка за чистење четка за кратки wallидови монтирани плоштади за кујна, бања

DEN 1132.80

Износ
Залиха

Овој наш ќе трае долго за да ви помогне да го направите чистењето. Ако има проблем со пратката, ќе се понуди решение или поврат. Нема грижи за да ја користите оваа четка за кратки квадратни садови за сад, чинија насекаде. Овој наш ќе трае долго за да ви помогне да го направите чистењето. [Добра услуга] Секое прашање во врска со оваа четка за чистење длабоко чиста чиста алатки за чистење, домаќинството од вас ќе биде одговорено во рок од 24 часа, нашата услуга за клиенти е професионална, сигурна и пријателска; Нема повеќе да зборуваме, ајде да направиме чистење : ).

Карактеристики

Производи во категоријата