.

.

Четка за Чистење 2 во 1, Четка За Подот Со Долга Рачка 2022 Година, Премиум Четка За Вртење, Четка За Чистење Пукнатини, Чистач За Метла Со Вртлива Глава Со Триаголник Од

Четка за Чистење 2 во 1, Четка За Подот Со Долга Рачка 2022 Година, Премиум Четка За Вртење, Четка За Чистење Пукнатини, Чистач

DEN 1.67

Износ
Залиха

Завршете ја работата за чистење брзо. 43,3 х 9,1 инчи Користи : дневна соба, стакло, бања, спална соба итн. Изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик + пп жица + абс пластика, издржлив и безбеден. Завршете ја работата за чистење брзо. Ефикасно ја отстранува тврдоглавата нечистотија, валканата вода и дамките од прашина на подот или ѕидот без да го оштети ѕидот. Мултифункционален, погоден за спална соба, дневна соба, кујна, бања, чистење куќа. Агол од 45 Степени : четката со тврди влакна е дизајнирана под агол од 45 степени за заштеда на труд помеѓу главата на четката за инјекциска смеса и рачката за да влезе во аглите, празнините и линиите за инјекциска смеса. Четката може да се нанесе и за суво и за влажно чистење. Ефикасни Вкочанети Влакна : има брановидни влакна од 3 слоја кои без напор ја чистат нечистотијата. Пакетот Вклучува : 1 х 2 во 1 Прилагодливи Белешки За Четка за Чистење : 1. Четка и стругалка 2-во-1 : можете да го користите задниот дел од лентата за стругалка за да ја исчистите канализацијата откако ќе го избришете подот. Агол од 45 Степени : четката со тврди влакна е дизајнирана под агол од 45 степени за заштеда на труд помеѓу главата на четката за инјекциска смеса и рачката за да влезе во аглите, празнините и линиите за инјекциска смеса. Поради разликата во светлината и екранот, бојата на оваа ставка може да биде малку поинаква од сликата. Издржлива рачка : 3 столбови од нерѓосувачки челик се лесни, што го олеснува чистењето. Четката може да се нанесе и за суво и за влажно чистење. На врвот на рачката има висечка дупка, четките за чистење може да се чуваат на ѕидот од бањата. Столбовите може да се заклучат преку споеви со навој за да се ротираат и поправат. Карактеристики : 1. Тоа ве прави поудобно и го брише подот без да се наведнувате. Не само што се користи за ѕид, кујна, бања, туку работи добро и во гаража, тротоар, стадион итн. 120° триаголна ротирачка глава на четка, олеснете го производот да ги исчисти празнините. Ефикасни Вкочанети Влакна : има брановидни влакна од 3 слоја кои без напор ја чистат нечистотијата. Спецификации : Име : Бришач За Бришење Метла Четка За Чистење На Подот : Прибл.

Карактеристики

Производи во категоријата