.

.

Четка За Четка За Четка За Сунѓер Со Сунѓер Отстранлива Четка За Чистење Долга Рачка Термос Чаша За Чистење Чаша За Чистење Четка За Чаша За Чистење Заменетесина Гл

Четка За Четка За Четка За Сунѓер Со Сунѓер Отстранлива Четка За Чистење Долга Рачка Термос Чаша За Чистење Чаша За Чистење

DEN 2.33

Износ
Залиха

Отстранлив заменски дизајн за прицврстување на главата на четката за лесна замена. Четката за продолжена чаша четка директно до дното на чашата, а уште подлабоките четки можат да четкаат до дното. Порозна сунѓер Пена брзо силна адсорпција. Лесно отстранете ги тврдоглавите дамки од чај и бигор. Висечки дизајн Лесен За чување Чист И Хигиенски. Категорија на производи : Боја На Четка За Чаши : Бела, Сина, Зелена, Розова, Промена На Главата-Сива, Промена На Главата-Сина, Промена На Главата - Зелена, Промена На Главата-Розова, Бела Не Комбинирана (опп Торба), Сина Не Комбинирана (ОПП Торба), Зелена Не Комбинирана (ОПП Торба) Функција : Материјал За Чистење : Пп Категорија : Топка За Чистење.

Карактеристики

Производи во категоријата