.

.

Четка За Чистење Шишиња Со мек Сунѓер Пластична Рачка Четка За Чистење Четка Четка За Чистење Вазна Шише Тегла Почист фрижидер внатре

Четка За Чистење Шишиња Со мек Сунѓер Пластична Рачка Четка За Чистење Четка Четка За Чистење Вазна Шише Тегла Почист фрижидер

DEN 1.00

Износ
Залиха

Висококвалитетен Материјал, Нашата Четка за Шишиња се Состои од Висококвалитетна Глава За Четка за Сунѓер и Пластична Рачка од Пп. Повеќе Бои За Избор. Лесна За Употреба, Неговата Долга Рачка Ви Овозможува Лесно Чистење На Длабокото И Дното На Шишето, Многу Заштеда На Труд, Лесно Чистење На Шишето. Сунѓер Четка Главата, Тоа Е Мека И Лесно Да Се Апсорбира Вода, Може Ефикасно Да Се Исчисти Чај Дамки, Кафе Дамки И Други Тешко Да Се Исчисти Дамки. Чаша Четка За Четка За Шишиња Со Млеко Четка Четка За Четка Долга Рачка За Домаќинство Без Мртов Агол За Чистење Чаша За Чај Чаша За Изолација Четка За Чаша Што Може Да Се Одвои. Практични Животни Алатки, За Да Ви Помогне Подобро Да Ја Завршите Работата За Чистење, Тој Може Да Ви Помогне Да Исчистите Многу Контејнери Долги Тесни Усти, И Бидејќи Е Многу Меко, Нема Да Оштети Ништо. Висококвалитетен Материјал, Нашата Четка за Шишиња се Состои од Висококвалитетна Глава За Четка за Сунѓер и Пластична Рачка од Пп. Повеќе Бои За Избор. Лесна За Употреба, Неговата Долга Рачка Ви Овозможува Лесно Чистење На Длабокото И Дното На Шишето, Многу Заштеда На Труд, Лесно Чистење На Шишето. Сунѓер Четка Главата, Тоа Е Мека И Лесно Да Се Апсорбира Вода, Може Ефикасно Да Се Исчисти Чај Дамки, Кафе Дамки И Други Тешко Да Се Исчисти Дамки. Чаша Четка За Четка За Шишиња Со Млеко Четка Четка За Четка Долга Рачка За Домаќинство Без Мртов Агол За Чистење Чаша За Чај Чаша За Изолација Четка За Чаша Што Може Да Се Одвои. Практични Животни Алатки, За Да Ви Помогне Подобро Да Ја Завршите Работата За Чистење, Тој Може Да Ви Помогне Да Исчистите Многу Контејнери Долги Тесни Усти, И Бидејќи Е Многу Меко, Нема Да Оштети Ништо. големина : како што е прикажано боја : Материјал : пластична форма : со јаже вклучуваат : 1x.

Карактеристики

Производи во категоријата