.

.

ЈИКРАФТ Пакет од 5ј Двобоен Сатен Органза Чипка Раб Трим 1,5 Инчен Свадба Лента Шиење Ноќта На Вештерките Декорација-Леопард

ЈИКРАФТ Пакет од 5ј Двобоен Сатен Органза Чипка Раб Трим 1,5 Инчен Свадба Лента Шиење Ноќта На Вештерките Декорација-Леопард

DEN 159.84

Износ
Залиха

Боја : Леопард. Големина : околу 1 1/2". Пакетот вклучува : 5 Јарди. Мила облога за вашите проекти за шиење и изработка!. Совршен за рабови на куќиштето за перници, свадбени украси и перници, костими, фустан,капа...или што и да сонува вашиот креативен ум. Боја : Леопард. Големина : околу 1 1/2". Пакетот вклучува : 5 Јарди. Мила облога за вашите проекти за шиење и изработка!. Совршен за рабови на куќиштето за перници, свадбени украси и перници, костими, фустан,капа...или што и да сонува вашиот креативен ум. 5 Јарди Сатен Чипка Работ 1.5 "Намали Врвот Квалитет : 1.5".

Карактеристики

Производи во категоријата