.

.

Hot6sl Магија Чистење Крпа, Задебелени Микрофибер Чистење Крпа, Еднократно Стакло Микрофибер Чистење Крпа, Мрзливи Садови Сите Намена Микрофибер Крпи За Кујни, Стакл?

Hot6sl Магија Чистење Крпа, Задебелени Микрофибер Чистење Крпа, Еднократно Стакло Микрофибер Чистење Крпа, Мрзливи Садови Сите

DEN 2.33

Износ
Залиха

Зема, грим_ и масло од која било тврда површина и остава без ленти со едно движење без употреба на хемикалии. Ќе трае со години и овој производ за чистење може да се користи постојано без влошување или губење на ефикасноста. Не Останаа Ленти : Микрофиберот е одличен за отстранување на остатоците од огледалата и прозорците без гребење на вашите површини. За стакло, прозорци, огледала, шофершајбни за автомобили, па дури и нерѓосувачки челик. Без Влакненца : крпите Од Микрофибер се цврсто ткаени за да не остават влакненца! Користете ги на огледала и прозорци за да ја апсорбирате влагата и избришете ги оние долготрајни ленти. Користете ги на секоја мазна, непорозна површина!. Не Се Потребни Хемикалии : Користењето микрофибер и вода е одличен начин за чистење на огледала, прозорци и апарати од нерѓосувачки челик. Всушност, микрофибер и вода се совршена комбинација за секоја задача за чистење во вашиот дом!. Карактеристики : Сосема нова задебелена крпа, без влакненца, без дамки од вода. Зема, нечистотија и масло од која било тврда површина и остава без ленти со едно движење без употреба на хемикалии. Ќе трае со години и овој производ за чистење може да се користи постојано без влошување или губење на ефикасноста. Не Останаа Ленти : Микрофиберот е одличен за отстранување на остатоците од огледалата и прозорците без гребење на вашите површини. За стакло, прозорци, огледала, шофершајбни за автомобили, па дури и Нерѓосувачки челик Без Влакненца : крпите Од Микрофибер се цврсто ткаени за да не остават влакненца! Користете ги на огледала и прозорци за да ја апсорбирате влагата и избришете ги оние долготрајни ленти. Користете ги на секоја мазна, непорозна површина! Не Се Потребни Хемикалии : Користењето микрофибер и вода е одличен начин за чистење на огледала, прозорци и апарати од нерѓосувачки челик. Всушност, микрофибер и вода се совршена комбинација за секоја задача за чистење во вашиот дом! Нема комплицирани чекори за користење : само влажни, избришете, исплакнете и повторно користете. Тоа е толку лесно како 1,2,3! Нема повеќе хартиени крпи, весници или стари партали : исчистете како професионалец и одлучете се за микрофибер! Овие крпи од микрофибер се користат и ги сакаат чистачите за чистење и сушење стакло, што значи дека и вие ќе ги сакате! Микрофиберот е одличен за отстранување на остатоците од стаклото без гребење и триење на преостанатите ленти. Плус, тие се перат во машина и остануваат ефикасни преку стотици перења.Опис на производот : Спецификација : Големина : Мали 30 X30cm, Средни 30 X40cm, Големи 50 X40cm Material : Најлонфункција : листа за апсорпција на вода : 1x Крпа За Чистење Белешки : ве Молиме дозволете мало отстапување на мерењето поради рачно мерење.Поради различните ефекти на екранот и осветлувањето, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликата.

Карактеристики

Size:
Small 30X30cm, Medium 30X40cm, Large 50X40cm
Material:
Nylon
Function:
water absorption
Packing List:
1x Cleaning Cloth
Notes:
Please allow slight measurement deviation due to manual measurement.:
Due to different display and lighting effects, the actual color of the item may be slightly different from the color shown in the picture.:

Производи во категоријата