.

.

Крпа За Чистење Микрофибер звонема, 20 Пакувања За Повеќекратно Чистење На Микрофибер, Крпи Без Влакненца Високо Апсорбирачки Кујнски Крпи За Садови За Дома, Кујна ?

Крпа За Чистење Микрофибер звонема, 20 Пакувања За Повеќекратно Чистење На Микрофибер, Крпи Без Влакненца Високо Апсорбирачки

DEN 287.84

Износ
Залиха

Супер Мек Материјал И Без Гребнатини : крпата за чистење е изработена од 88% полиестер и 12% најлон. Овие неабразивни крпи за чистење веднаш апсорбираат вода од работната површина и масите без да остават дамки од влакненца или вода. Крпата за садови е мазна и нема да ја изгребе бојата, премазите или другите површини. Добијте Добра Вредност За Пакетот : неговите димензии од 14 х 14 инчи се само совршена големина за чистење кујнски шалтери, столови, шкафови, огледала, стаклени прозорци итн. Бојата на пешкирот од светло виолетова до темно виолетова е достапна во 4 бои. Отклучете Нова Употреба : Секоја боја на крпите за чистење микрофибер претставува различен стил. Постојат 4 стилови што можете да ги отклучите според различни стилови. Траат Повеќе од Стотици Перења : Овие крпи за чистење се цврсти со висококвалитетни шевови и продолжени рабови и можат да издржат стотици перења. Тие се лесни, апсорбирачки и брзо се сушат, се перат во машина по употреба и можете да ги користите секој ден за да уживате во чистењето. Сценарио за апликација : крпите Од Микрофибер се најдобри за чистење и бришење прашина кујни, домови, автомобили, бањи, очила итн., ефикасно исчистете и исушете или користете течни средства за чистење за да добиете ефект без ленти. Супер Мек Материјал И Без Гребнатини : крпата за чистење е изработена од 88% полиестер и 12% најлон. Овие неабразивни крпи за чистење веднаш апсорбираат вода од работната површина и масите без да остават дамки од влакненца или вода. Крпата за садови е мазна и нема да ја изгребе бојата, премазите или другите површини. Добијте Добра Вредност За Пакетот : неговите димензии од 14 х 14 инчи се само совршена големина за чистење кујнски шалтери, столови, шкафови, огледала, стаклени прозорци итн. Бојата на пешкирот од светло виолетова до темно виолетова е достапна во 4 бои. Отклучете Нова Употреба : Секоја боја на крпите за чистење микрофибер претставува различен стил. Постојат 4 стилови што можете да ги отклучите според различни стилови. Траат Повеќе од Стотици Перења : Овие крпи за чистење се цврсти со висококвалитетни шевови и продолжени рабови и можат да издржат стотици перења. Тие се лесни, апсорбирачки и брзо се сушат, се перат во машина по употреба и можете да ги користите секој ден за да уживате во чистењето. Сценарио за апликација : крпите Од Микрофибер се најдобри за чистење и бришење прашина кујни, домови, автомобили, бањи, очила итн., ефикасно исчистете и исушете или користете течни средства за чистење за да добиете ефект без ленти. Крпа за чистење микрофибер е погодна за употреба во домаќинството, стакло за бришење, огледало, сад, маса, прозорец, светилки, керамика, екран на екранот итн. Крпата доаѓа во 4 бои за да направи разлика помеѓу чистите области. Четирите стилови имаат различни режими на употреба, што го прави чистењето поинтересно. Информации За Спецификација. Име На Производот : Крпи За Чистење Микрофибер. Боја : Виолетова. Тежина : 38,4 g/КОМПЈУТЕР. Материјал : 88% Полиестер +12% Полиамид. Пакетот Вклучува : . 20 х Крпи За Чистење.

Карактеристики

Производи во категоријата