.

.

Чизми за кучиња за средни кучиња, водоотпорни чевли за кучиња со кучиња со рефлексивни ленти, чизми за кучиња, заштитник на шепа 4 парчиња/сет, портокалово, портокал?

Чизми за кучиња за средни кучиња, водоотпорни чевли за кучиња со кучиња со рефлексивни ленти, чизми за кучиња, заштитник на

DEN 2.67

Износ
Залиха

Големина 6 за средно самоидано; хаски; лабрадор; средна и голема chow chow итн. (43 LB мешана гранична колиба; 55lb Американски пит бул). SAFT : Двојни ленти со рефлексивен ефект. (65lb; 70lb pitbull). Дава поголема заштита на шепите на кучиња. И уживајте во грижата и благоста на сопственикот. Фахион : Класичен и стилски дизајн го прави вашето куче послатко и убаво. Поврзување на ткаенина. Ефективно ги штити канџите за кучиња од топлина, камења, стакло, итн. Ноќе, можете да го чувате вашето куче безбедно кога одите на среќна прошетка со вашето куче. Кога кучето трча наоколу погрешно, лесно може да се најде. Затворање на триаголник за лесно вклучување и исклучување. Рефлексивна кожна кожа на делот од пети. Квалитет : Водоотпорна ткаенина на спандекс. Големина : Со цел да ги направи шепите на кучето подобро да ги вклопат чевлите. Големина 7 за среден златен ретривер; голем самоид; Големина 8 за голем златен ретривер; германски овчар, Ротвејлер; стар англиски овчар; Алјаска Маламут итн.Големина : Со цел да ги направи шепите на кучето подобро да ги вклопат чевлите. SAFT : Двојни ленти со рефлексивен ефект. Овие чевли за кучиња се погодни за мали, средни и големи кучиња. Кога кучето трча наоколу погрешно, лесно може да се најде. Прилагодливите ленти им овозможуваат на шепите на кучето подобро да ги соберат чевлите на кучето. Големина 5 за граничните коли; кука; средна чау -чау итн. Дава поголема заштита на шепите на кучиња. (80lb лабрадудл; лабораторија од 90 lb). Рефлексивна кожна кожа на делот од пети. И уживајте во грижата и благоста на сопственикот. Ефективно ги штити канџите за кучиња од топлина, камења, стакло, итн.

Карактеристики

Производи во категоријата