.

.

Чувар На Ногата На Коњот зеродис, 2 Пар Стп Школка Коњ Преден Заден Штитник За Нозе Завиткајте Заштитни Чизми За Заштита Од Коњски Муви Поставени За Време На Скок

Чувар На Ногата На Коњот зеродис, 2 Пар Стп Школка Коњ Преден Заден Штитник За Нозе Завиткајте Заштитни Чизми За Заштита Од

DEN 525.28

Износ
Залиха

коњ чизми обвива.И предната и задната нога, висококвалитетна стп школка, отпорна на преклопување и не е лесна за пукање, поголема мера за заштита на коњската нога. коњски чизми. коњ чизми обвива.Може да ги заштити нозете на коњот од повреди или да го намали степенот на повреда при скокање пречки.Коњ чизми Коњ Заштитник Јава Опрема. Ткаенината за кука и јамка е лесна за залепување и со 2 ремени за окови за да бидете сигурни дека се вклопува и останува цврсто. коњ чизми обвива.Фина изработка, прицврстувачи за куки и јамки, силни вискозни и без брус. Професионално производство, задебелена еластична внатрешна перница, за подобра заштита на коњот. Ние во голема мера ги цениме нашите клиенти и сакаме да бидете целосно задоволни со вашето купување. Ако не сте задоволни со вашето искуство за купување или производ, ве повикуваме да контактирате со нас за да можеме да го решиме проблемот!листа на желби за подароци за деца според возраста Евтини Подароци За Купувачи евтини божиќни подароци тајни подароци за дедо мраз ефтини подароци за водителка кул евтини божиќни подароци.

Карактеристики

Производи во категоријата