.

.

TeeaMore Custom Crustal Christmas Stocking персонализирано Божиќно порибување со име на сопствено име за висечки чорапи сет од 5

TeeaMore Custom Crustal Christmas Stocking персонализирано Божиќно порибување со име на сопствено име за висечки чорапи сет

DEN 3.00

Износ
Залиха

Прилагодени Божиќни чорапи со име - овие прилагодени име на Божиќните чорапи се незаборавни Божиќни спомени. Тие можат да бидат отпечатени на вашето име на врвот или mmonogrammed букви во различни фонтови и бои, можете да ги изберете бојата и фонтовите што ви се допаѓаат најдобро. Одличен Божиќен подарок за вашите деца, семејство, девојчиња и така натаму. Семејна Божиќна декорација - Закачете ги овие смешни божиќни чорапи каде било во вашиот дом за да го прославите доаѓањето на Божиќ, од огништето, новогодишната елка, креветот, итн. За да создадете празнична и Божиќна атмосфера. Направете одличен додаток на вашите Божиќни украси и декорацијата за празници. Тоа ќе биде завршен допир на вашите Божиќни украси. Различни стилови и повеќе бои - 9 форми за да изберете од : Снегулка, елени. Има доволно простор да ги задржи подароците на целото семејство, бонбони, чоколади, мали играчки и други третмани со јулетид. Автентична волна и полиестерска мешавина плетена Божиќна порибување. Целосно поставено внатре со мека полиестерска ткаенина. Одличен подарок - Совршен како уникатна идеја за подароци за пријателите и семејството, исто така, омиленото Божиќно порибување на сите треба да се персонализира! Декорациите за семејни празници можат да бидат монограмирани, прилагодени и забавни! Нема достапно враќање/размена за сите прилагодени нарачки, освен ако не постои дефект на производство на производите. Ве молиме, проверете дали сите опции што ќе ги изберете и информациите што ги давате се точни пред да ги набавите нашите производи. За повеќе информации, видете Политика за приватност на COM.

Карактеристики

Производи во категоријата