.

.

Аексит 10 Парчиња Домашен Хардвер 14мм Тип На Пружина Цевка За Црево За Гориво Со Низок Притисок Стегач За Воздух Бел Модел: 79ас254ко228

Аексит 10 Парчиња Домашен Хардвер 14мм Тип На Пружина Цевка За Црево За Гориво Со Низок Притисок Стегач За Воздух Бел Модел:

DEN 3.33

Износ
Залиха

Тежина : 27г; Дебелина : 0,8 мм / 0,03". Име на производот : Стегач За Пролетно Црево; Содржина На Пакетот : 10 парчиња х Стегач За Пролетно Црево. Ширина : 10мм / 0,39"; Фит Црево Надворешен Дијаметар : 14мм / 0,55". Главна Боја : Бела; Материјал : 65мн Пролетен Челик. Завршено : Дакромет(215444вет646037јудр307396). Тежина : 27г; Дебелина : 0,8 мм / 0,03". Име на производот : Стегач За Пролетно Црево; Содржина На Пакетот : 10 парчиња х Стегач За Пролетно Црево. Ширина : 10мм / 0,39"; Фит Црево Надворешен Дијаметар : 14мм / 0,55". Главна Боја : Бела; Материјал : 65мн Пролетен Челик. Завршено : Дакромет(215444вет646037јудр307396). Изработен Од Висококвалитетен Пролетен Челик од 65 метри, Дакромет Заврши.Фит Црево Надворешен Дијаметар : 14мапликација за автомобилски линии за гориво,мали мотори ,црево за воздух, силиконско вакуумско црево итн.(801uiyh7887sedt5771) Enviamos ел envio desde Кина пор он периодо де 10 а 30 dias.

Карактеристики

Производи во категоријата