.

.

Аломејор Бебе Цуцла Стилски Сам Декорација На Фотографии Клип За Цуцла За Новороденчиња За Новороденчиња

Аломејор Бебе Цуцла Стилски Сам Декорација На Фотографии Клип За Цуцла За Новороденчиња За Новороденчиња

DEN 1.33

Износ
Залиха

Developedономски ДИЗАЈН : Развиен Со поддршка на експерти за педијатриско хранење, цилиндричната форма на цуцлата му овозможува на вашето бебе да го имитира обликот на јазикот додека дои. КЛИП ЗА СИНЏИР : Бебешката цуцла доаѓа со специјален клип кој лесно може да се прицврсти на облека, ќебиња, колички или други места за да се осигура дека цуцлата нема лесно да се изгуби. САМОСТОЈНО СПОМЕН : овој рачно изработен помирен и клип сет е совршен како спомен во мемориската кутија на вашите малечки, каде што можете да поставите фотографии за бебиња за да направите бебешката цуцла да изгледа уникатно. СТИЛСКИ : Стилска и модерна цуцла за новороденчиња совршена за туширање за бебиња, крштевки, откривање на полот, фотосесии за забави и многу повеќе. Погоден за бебиња од 6 до 18 месеци. БЕЗБЕДЕН МАТЕРИЈАЛ : цуцлата за мали деца е изработена од врвен силиконски и пп материјал, мек за употреба, обезбедувајќи безбедно смирување за вашето бебе. Функција : 1. Developedономски ДИЗАЈН : Развиен Со поддршка на експерти за педијатриско хранење, цилиндричната форма на цуцлата му овозможува на вашето бебе да го имитира обликот на јазикот додека дои. 2. КЛИП ЗА СИНЏИР : Бебешката цуцла доаѓа со специјален клип кој лесно може да се прицврсти на облека, ќебиња, колички или други места за да се осигура дека цуцлата нема лесно да се изгуби. 3. САМОСТОЈНО СПОМЕН : овој рачно изработен помирен и клип сет е совршен како спомен во мемориската кутија на вашите малечки, каде што можете да поставите фотографии за бебиња за да направите бебешката цуцла да изгледа уникатно. 4. СТИЛСКИ : Стилска и модерна цуцла за новороденчиња совршена за туширање за бебиња, крштевки, откривање на полот, фотосесии за забави и многу повеќе. Погоден за бебиња од 6 до 18 месеци. 5. БЕЗБЕДЕН МАТЕРИЈАЛ : цуцлата за мали деца е изработена од премиум силиконски и пп материјал, мека, обезбедувајќи безбедно смирување за вашето бебе. Спецификација : Тип На Ставка : Блинг Цуцла Материјал : ПП, Силиконски Соодветна Возраст : 6-18 Месеци Бебе Пакет Листа : 1 х Блинг Цуцла1 х Синџир Клип 1 х Парче Двострано Лепило (2 Парчиња) 2 х Алуминиумски Лим 1 х Парче Фото Покритие (2 Парчиња).

Карактеристики

Item Type:
Bling Pacifier
Material:
PP, Silicone
Suitable Age:
6-18 Months Baby
Package List:
1 x Bling Pacifier1 x Chain Clip:
1 x Piece of Double Sided Adhesive (2 Pieces):
2 x Aluminum Sheet :
1 x Piece of Photo Cover (2 Pieces):

Производи во категоријата