.

.

КОТКЛО базен знак за возрасни за мажи Билиард стап 1/2 базен знак 10мм совет погоден за почетници/аматерски играчи 19-20oz/145 см модел: G01113

КОТКЛО базен знак за возрасни за мажи Билиард стап 1/2 базен знак 10мм совет погоден за почетници/аматерски играчи 19-20oz/145

DEN 2.00

Износ
Залиха

Материјал : вратилото е изработено од висококвалитетно дрво од пепел кое е цврсто и издржливо; Рачката е рачно полирана во цврсто дрво кое е мазно и мазно. Пол дел : 1/2 дел лесен за носење и зачувување на просторот. Големина : должина 145см/57in; кожен врв 10мм; Тежина 19oz-20oz. Опсег на примена : Црна осум снукер. Услуга по продажба : Ако имате какви било прашања, можете да ни испратите е-пошта во секое време. Веднаш ќе ви одговориме и ќе ви помогнеме да го решите проблемот. Име на производот : Билиард Куематеријал : Пепел од дрво + Маплиполе Дел : 1/2 Лента : 145cm/57 Intip : 10mmproduct Тежина : 17.5oz-19ozpackage Содржина : Пакет А : Билиард знак × 1 кожен совет × 2 чоколаден прав × 2 пакет Б : Билиард знак × 1 Барел × 1 кожен врв × 2 чоколаден прав × 2.

Карактеристики

Производи во категоријата