.

.

Налепница врска | Но, дали умре Стике | Декал за автомобил, камион, прозорец, лаптоп | 1,2 x7

Налепница врска | Но, дали умре Стике | Декал за автомобил, камион, прозорец, лаптоп | 1,2 x7

DEN 3.00

Износ
Залиха

Но, дали ја умревте големината на налепницата е 1,2 "x7". Винил налепниците се самоуправувачки и лесни за инсталирање. Декларациите нема да ја оштетат бојата при инсталирање или отстранување на производот. Универзална вклопување за автомобили, камиони, SUV и повеќето други возила. Пред да инсталирате решенија, проверете дали вашиот автомобил или камион е чист и без прашина. Колку е чистачка површината, толку е посилна врската што ќе ја има лепилото на стаклото или телото на возилото. Направено во САД. Оваа налепница е намалена од премиум винил со надворешен животен век од 7+ години. Ова е винилна декларација за умирање. Не е отпечатена како конвенционална налепница за браник, таа е отсечена од водоотпорен, отпорен на згаснат, само лепило винил. Оваа декорација за автомобили е отсечен од една боја и нема позадина. Нашите налепници се совршени за автомобили, камиони, чамци, лаптопи, кутии со алатки, wallsидови, шофершајбни, прозорци. Итн. Погледнете ја големината наведена погоре. Нашите решенија можат да се инсталираат на која било чиста, мазна површина и да се отстранат на подоцнежен датум без оштетување на предметот налепницата беше поставена. Површината мора да биде чиста и 100% сува пред инсталацијата. Овие смешни налепници се совршен подарок или начин да се изразите. Да! Овие можат лесно да се отстранат на подоцнежен датум без оштетување. Овие декорации за намалување на умирање можат да се применат на секоја чиста, мазна површина. Финишот е сјаен, освен ако не е поинаку наведено поинаку.

Карактеристики

Производи во категоријата