.

.

160 парчиња налепници за златни ретривер, налепници за кучиња Хоинко водоотпорни налепници за винил декорации за лаптоп вода шише Телефонски багаж, симпатични нале?

160 парчиња налепници за златни ретривер, налепници за кучиња Хоинко водоотпорни налепници за винил декорации за лаптоп вода

DEN 79.84

Износ
Залиха

Pack Налепници на кучиња Пакет】】 】е добиете 80 различни видови на налепници за златни ретривер, 2 од секоја, вкупна 160, секоја налепница е посебна шема, нема потреба да се сече, лесен за лепење или кора. 【Висок квалитет на материјал】 ПВЦ (ламинат), водоотпорен и сончање без згаснување, еднократно, секој може лесно да се лепи повеќе пати или да го излупи без остатоци. 【Лесен за употреба】 Само излупете го заштитниот филм на задниот дел од налепницата, можете да започнете да залепите, да обрнете внимание да не залепите во грубата замрзната површина, тродимензионална трнлива површина, фино зрно површина, кожна зрна површина. 【Широк спектар на апликации】 лаптопи, компјутери, велосипеди, шишиња со вода, чаши, багаж, кутии за патувања, белешки, огледала, велосипеди, тетратки, дневници, сноуборд, Цврсто на сите мазни површини. 【Исклучителни подароци】 Неверојатен асортиман на налепници за кучиња, најдобар подарок за вашите деца, пријатели, loversубители на декорација на DIY, креативни подароци за Ноќта на вештерките и забави за забави, награди за карневалска игра, материјали за училишни награди, полнила за торбички за добра, смешен бебешки туш и украс за простории .Популарни едукативни играчки за мали деца, деца да ги подобрат своите когнитивни вештини и креативност. 160 парчиња налепници за златни ретривер, налепници за кучиња Хоинко, водоотпорни винил налепници Декларации за лаптоп вода шише Телефонски багаж, симпатични налепници за кучиња со цртани филмови +водоотпорни и отпорни на сонце, еднократно. +Може да се примени на разни предмети што ви се допаѓаат, како што се лаптопи, скејтборди, прозорци, шишиња со вода, мобилни телефони, багаж, ноќни места, фрижидери, итн. Спецификација : Материјал : ПВЦ Количина : 160 парчиња (80 комплети, 2 од секоја).

Карактеристики

Производи во категоријата