.

.

Налепници за зодијак знаци на Водолија - 2 пакувања од 3 налепници - водоотпорен винил за автомобил, телефон, шише со вода, лаптоп - Декларации за Водолија

Налепници за зодијак знаци на Водолија - 2 пакувања од 3 налепници - водоотпорен винил за автомобил, телефон, шише со вода,

DEN 3.00

Износ
Залиха

Пакет од 2 налепници - 3 "x 2,4" секој. Налепници за винил на временски услови. Телефонски налепници, налепници на лаптоп, налепници за автомобили, налепници за шише со вода и многу други апликации!. Кора и стап, едноставна апликација, еднократно. Направено во САД. Направено од траен водоотпорен винил. Налепниците можат да се користат на отворено или во затворен простор, боите нема да избледат. Држете се на вашиот автомобил, шише со вода, лаптоп или ладилник. Излупете и стап - едноставна апликација. Еднократно. Направено во САД.

Карактеристики

Производи во категоријата