.

.

Хозиј Гимнастика Трико За Девојки Еднорог Розова Виолетова Светкава Танцова Облека Активна Облека Брзо Сушење

Хозиј Гимнастика Трико За Девојки Еднорог Розова Виолетова Светкава Танцова Облека Активна Облека Брзо Сушење

DEN 1.00

Износ
Залиха

Увезени. Повлечете го затворањето. Миење Раце Само. ☀Ткаенина : 82% полиестер и 18% спандекс. Дише, удобно, лесен, растеглив. Higher повисоко деколте на предната и долната деколте на грбот, погодно за гимнастика, танц, вежбање, превртување, фитнес, спорт, пливање или може да се користи како секојдневна облека. ☀Симпатична пеперутка, бонбони, диносаурус, крофни, галаксија, леопард, сирена, месечина, еднорог трико за девојчиња, мали девојчиња, деца и деца. ☀Одлични роденденски подароци, Божиќни подароци и новогодишни подароци за деца, мали девојчиња и мали девојчиња. ☀Измијте добро. Рачно перење или машинско перење ладно, закачете суво.

Карактеристики

Производи во категоријата