.

.

Каталина Женски Стандард Бојшорт Бенд Бикини Пливање Дното Костим За Капење

Каталина Женски Стандард Бојшорт Бенд Бикини Пливање Дното Костим За Капење

DEN 0.33

Износ
Залиха

82% Најлон, 18% Спандекс. Увезени. Повлечете го затворањето. Миење Раце Само. Кликнете на логото На Каталина за да ги купите сите наши колекции во нашата продавница. Момче краток бикини пливаат дното. Одлично за пливање, одбојка, трчање, кампување и пешачење. Достапно во црна и морнарица. Целосно наредени. Каталина е една од најпрепознатливите брендови за костими за капење во светот. Се гордееме со квалитетот, фит и секогаш сме мода напред.

Карактеристики

Производи во категоријата