.

.

Ханбок Појас Долти Прва Роденденска Забава Прослава Момче Девојче Бебе Додаток Украс

Ханбок Појас Долти Прва Роденденска Забава Прослава Момче Девојче Бебе Додаток Украс

DEN 2.33

Износ
Залиха

Миење Раце Само. Произведено Во Кореја. Рачно миење тивко со ладна вода одделно. Општо Земено, Прославувањето на првиот роденден на детето е радосна пригода во секоја култура. Првиот роденден го нарекуваме " дол "или" долјанчи " на корејски. Детето ќе биде облечено во Ханбок во првиот роденден. Церемонијата на 1-ви роденден и 100-та роденденска забава е за здравјето и богатството на бебето. Ханбок ви дава добра меморија и искуство. И Направете го вашето бебе убаво и фантастично. Произведено Во Кореја. Рачно миење тивко со ладна вода одделно.

Карактеристики

Производи во категоријата