.

.

Килши Роденденски Девојки Круна Роза Златни Круни Кралица Кристал Дијадеми Гроздобер Кристал Тиара Партија Лента За Жени И Девојки

Килши Роденденски Девојки Круна Роза Златни Круни Кралица Кристал Дијадеми Гроздобер Кристал Тиара Партија Лента За Жени И Девојки

DEN 202.56

Износ
Залиха

Дијадемите од розово злато за девојчиња се изработени од висококвалитетна легура, преку деликатна технологија за позлата и полирање.Чешел додава стабилност на круната и може да се носи во текот на денот. Роденденските дијадеми и големината на појасот се 5.9*5.51*2.16 инчи (15*14*5.5 см).Можете да изберете роденденска кралица или појас на девојка и да се облечете како вашата омилена кралица или девојка. Принцезата круни за жени е кристална и" РОДЕНДЕНСКА ДЕВОЈКА/КРАЛИЦА " дизајн, може да биде произволна со различни стилови на коса, правејќи да изгледате како кралица. Кристалната дијадема може да се користи во различни прилики, идеална за родендени, Ноќта на Вештерките,костими, Денот на Благодарноста,косплеј. Костим круна додатоците за коса може да се избришат со крпа за очила за да се спречи чистење на водата.Ве молиме слободно контактирајте не доколку имате какви било прашања. Вовед Во брендот Килши основаше колекција накит во 2013 година. Преку години на технологија и дизајн стил иновации, имаме професионален развој и дизајн тим. килши секогаш го користи концептот на практичност и убавина за постојано да ги предизвикува новите модни стилови и да ја подобри изработката на накит. Килши претпочита минималистичка рута. Стилот на дизајнот е едноставен и лесен, а боите се светли, што ги прави младите полни со енергија. Издржлива Легура и Извонредна Технологија Избираат висококвалитетни материјали и се стремат да создадат убави, безбедни и практични додатоци. Килши верува дека изборот на квалитет и вниманието на деталите се од најголема важност, а контролата на квалитетот во секое време е нашиот единствен постојан принцип. Свадба Матурска Глава уникатниот дизајн на главата на круната е украсен со кристали и бисери, што е елегантно и пенливо. Затоа, тоа е ценето од се повеќе клиенти. Секоја фризура ќе даде прекрасен завршен допир. Секоја круна е опремена со игла. Дизајнот на прстенот на крајот од круната го олеснува фиксирањето на иглата во фризурата. Исклучителната изработка го подобрува нејзиниот квалитет и одделение. Лесен е за употреба и стабилен, треба само да го закопчате на косата. Круна спецификации Боја : Злато. Материјал : Легура, Кристал. Големина : 3,93*1,57 инчи. Пакет Вклучени : 1*Кристали Круна Повод : Роденден, танц, партија, костим, косплеј, фотографија реквизити Мерки На Претпазливост : 1. Не користете алкохол и вода за бришење, можете да користите крпа за очила за чистење. 2. Големината на круната рачно се мери, и ќе има мали грешки. 3.Поради осветлувањето на снимањето, вистинскиот објект може да има разлика во бојата со сликата. 4. Ако добиете неисправен производ, можете да го вратите. Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате во секое време.

Карактеристики

Производи во категоријата