.

.

Тапа за бања, мат црна не'рѓосувачка челик единечна рачка бања бања базен мијалник мијалник топла ладна вода миксер Допрена за мијалник за бања

Тапа за бања, мат црна не'рѓосувачка челик единечна рачка бања бања базен мијалник мијалник топла ладна вода миксер Допрена

DEN 217.60

Износ
Залиха

Одличен материјал : Тапа на басенот е изработена од високо -квалитетни материјали од не'рѓосувачки челик, издржливи, со добра отпорност на гребнатини и оцрнување. Нема да протекува и 'рѓа. Effektive Filterung : Одличен меур, омекнете ја водата, повеќеслојно филтрирање, омекнете ја водата и намалете ја бучавата. Дебагирање на топла и ладна вода, убаво и практично. Добро јадро на вентилот : отпорност на висока температура, отпорност на висок притисок, отпорност на замрзнување на пукнатина и отпорност на истекување. Единечна рачка тапа за садови за прецизна и без напорна контрола на ладна и топла вода. Модно моделирање : модерен дизајн тапа за мијалник за бања, убава мат црна завршница. Оваа луксузна тапа ќе ја подобри целата бања. 2 ВИДОВИ ОБВРСКИ : Над тапа од басен и под шалтер Басен 2 типови се по избор, можете да изберете според потребите. Одличен материјал : Тапа на басенот е изработена од високо -квалитетни материјали од не'рѓосувачки челик, издржливи, со добра отпорност на гребнатини и оцрнување. Нема да протекува и 'рѓа. Effektive Filterung : Одличен меур, омекнете ја водата, повеќеслојно филтрирање, омекнете ја водата и намалете ја бучавата. Дебагирање на топла и ладна вода, убаво и практично. Добро јадро на вентилот : отпорност на висока температура, отпорност на висок притисок, отпорност на замрзнување на пукнатина и отпорност на истекување. Единечна рачка тапа за садови за прецизна и без напорна контрола на ладна и топла вода. Модно моделирање : модерен дизајн тапа за мијалник за бања, убава мат црна завршница. Оваа луксузна тапа ќе ја подобри целата бања. 2 ВИДОВИ ОБВРСКИ : Над тапа од басен и под шалтер Басен 2 типови се по избор, можете да изберете според потребите. Спецификација : Состојба : 100% бренд Newуитим Тип : Faucetmaterial : Не'рѓосувачки челик : Black Function Категорија : Mixer Tap Optional Type : Висок тип над бројачот (не е опремено со цевка за влез во вода), низок тип под контра слив (не е опремена со цевка за влез во вода) применлива Тип : Faucet Style од сливот : модерна и симпликанизира : како што е прикажано на списокот со слики : 1 x Faucet1 x Threaded Pipe1 x FIXED NUT2 X GASTED1 X Складирање Багнет : 1. Ве молиме, дозволете мала грешка поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.2. Мониторите не се калибрирани исто, бојата на артиклите прикажана на фотографии може да се прикаже малку поразлична од реалниот предмет. Ве молиме, земете го вистинскиот како стандард.

Карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Faucet
Material:
Stainless steel
Color:
Black
Function Category:
Mixer Tap
Optional Type:
High Type Above Counter Basin (not equipped with water inlet pipe), Low Type Under Counter Basin (not equipped with water inlet pipe)
Applicable Type:
Basin Faucet
Style:
Modern and Simple
Size:
As Shown in the Pictures
Package List:
1 x Faucet:
1 x Threaded Pipe:
1 x Fixed Nut:
2 x Gasket:
1 x Storage Bag:
Note:
1. Please allow slight error due to manual measurement. Thanks for your understanding.:
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard.:

Производи во категоријата