.

.

Омонс тапаци Европски стил Антички сите Орбски басен тапа за бања за миење садови за миење садови за миење садови/розово злато

Омонс тапаци Европски стил Антички сите Орбски басен тапа за бања за миење садови за миење садови за миење садови/розово злато

DEN 1.00

Износ
Залиха

Ако имате какви било прашања, Ве молиме слободно контактирајте со нас и нашиот тим за услуги ќе ви одговори во рок од 24 часа, вклучувајќи го и секој празник. Може да се користи во кујни, решетки, бањи/тоалет, простории за перење или на кое било место за кое е потребна убава чешма. Добриот керамички филтер може лесно да го отвори или запре протокот на вода на млазницата, да увезува меурче за силикирање, тивка околина, заштеда на вода и мека вода. Површината на тапата е повеќеслојна вакуумска позлата за да се обезбеди корозија. Избран бакар, тапа, целиот материјал од бакар. Тапата може да се ротира. Ако имате какви било прашања, Ве молиме слободно контактирајте со нас и нашиот тим за услуги ќе ви одговори во рок од 24 часа, вклучувајќи го и секој празник. Може да се користи во кујни, решетки, бањи/тоалет, простории за перење или на кое било место за кое е потребна убава чешма. Добриот керамички филтер може лесно да го отвори или запре протокот на вода на млазницата, да увезува меурче за силикирање, тивка околина, заштеда на вода и мека вода. Површината на тапата е повеќеслојна вакуумска позлата за да се обезбеди корозија. Избран бакар, тапа, целиот материјал од бакар. Тапата може да се ротира. Име : Faucetmaterial : Coppersurface Technology : Подготвување Поставете ја големината на големината : 300 mmwidth : 210 mm што треба да се ротира : ротираатБублер : абсот и ладна вода допрете : yesspool : керамика spoolinstallation train Thread Thread : G1 / 2 (Стандарден интерфејс за интерфејс од 4 точки) Метод на инсталација : Метод на инсталација : Метод на инсталација : Метод на инсталација : Sitting Color : Црно, розово злато, злато за злато : 3,5-3,8 см. Ако имате какви било проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нашата услуга за продавач; Ние ќе ви помогнеме со сите квалитетни проблеми. Во оваа набавка нема апсолутно никаков ризик.

Карактеристики

Производи во категоријата